Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj van velem, ha csak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem, ha csak nagyon nehehen tudok kapcsolatot kialakítani magyar férfiakkal?

Figyelt kérdés

Az első szerelmem egy magyar srác volt,3 évig voltunk együtt,ő volt a legnagyobb szerelmem,de szétmentünk végül. A lényeg,hogy előtte totál idiótának éreztem magam,soha nem jöttem ki jól a fiúkkal. Nem tudok velük normálisan beszélgetni,nem ugyanazt tartjuk viccesnek,nem merek megnyílni,és még azt a keveset is amit adok magamból kínosnak érzem. Az exem ezen változtatott,legalábbis ő volt az egyetlen kivétel. Utána is ilyen voltam viszont. Aztán az egyetemen már volt lehetőségem külföldieket is megismerni,a városban is vannak erre lehetőségek. Korábban nem voltak ilyen ismerőseim. Azt vettem észre,hogy velük sokkal több témáról el tudok beszélgetni,fel tudok szabadulni. Nem érzem magam kínosan sem úgy,hogy épp méregetnének. Volt pár szexkapcsolatom így,és két komoly is. És még csak nem is ugyanolyan nemzethez tartoztak. Volt ázsiai,fekete,olasz,stb férfi is az életemben. Próbálok magyar férfiakkal ismerkedni,de megint ugyanúgy érzem magam. Valahol bennem lehet a probléma,de akkor csak abban gondolkodjak,hogy külföldi pasim lesz?

23L



2017. nov. 10. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Kamu
2017. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Külföldi pasiknak, érdemben úgysem kell magyar nő, a közhiedelem ellenére. A legigénytelenebb, legcsóróbb nyugat-európaiak és színesbőrűek járnak Budapestre csajozni, akikkel nyugati nő szóba sem áll.


Egy személyes tapasztalat: Egy rangos egyetemen, rangos szakon 17 csoporttársnőm volt, közülük a legszebbnek családi és anyagi okokból Bécsbe kellett költöznie, és ott befejezni tanulmányait, és dolgozni. Már 5 éve kint él, tartom vele a baráti viszont. 5 év magány után most lett Bécsben egy MAGYAR pasija. Azt mesélte, hogy az osztrák pasik még megdugni is alig akarják, nem hogy még bármi minimális komolyabb kapcsolatot. Pedig hát egy 20-25 éves gyönyörű nő, képzelhetitek, hogy ő volt a legszebb egy egyetemi csoportban. És ennek ellenére is levegőnek nézték.

2017. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Normális, én alapból visszahúzódóbb srác vagyok, de angolul sokkal felszabadultabban, természetesebben kommunikálok külföldi nőkkel. Meg ugye eleve a kultúrák, országok, szokások közti különbségek máris adnak egy elég bő témát kezdésnek.
2017. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Még is, minek kéne neked itthoni pasi? Költözzél ki bárhová, ott felszabadultan dughatsz.
2017. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül csak abban gondolkodni, csak az a lényeg, hogy ne okozzon neked problémát a gondolat, hogy esetleg így lesz, vagyis ne görcsölj. Egyébként pár éve volt egy pontosan ugyanerről szóló blogbejegyzés "#705 Why I Stopped Dating Hungarian Men" címmel, csak már leszedte a szerzője. (Én elmentettem.) Nagyon értelmesen és részletesen magyarázta el a miérteket.
2017. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

2-es, nekem megy egy szép ismerősömet elvette egy gazdag francia srác és boldogok azóta is, most akkor mi van? Nem kell általánosítani.

Kérdező azzal ismerkedj akivel akarsz, bár a feketékkel én vigyáznék, és csoki gyereket sem szeretnék.

2017. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Érdekes. aki a magyar férfiakra panaszkodik, az sosem említi, hogy minden nemzetben olyanok a férfiak, amilyenné a nők teszik őket (és fordítva). Tehát ha a nőknek nem felelnek meg a férfiak, akkor első körben azon kellene változtatniuk, ami ilyenné tette őket.
2017. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Да. Позвольте своему вечеру быть прекрасным!
2017. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 Te sem gondolhatod komolyan, hogy saját akarattal bíró felnőtt embereket bárki képes átformálni az ő igényei szerinti személyiségűvé.
2017. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Diavolino44 ***** válasza:

Amit a kettes ir azt nehezen tudom elhinni,bar en nem Becsbe hanem UK-ban elek. De itt egy ici picit csinosabb a lany egybol otezren allnak sorba. Nem csak dugasra, bar leginkabb arra. De siman talahat komoly kapcsolatot.


Kerdezo:

Egy kis sztori, en egy pua kozosseghez tartozom, s ott gyakran szoktunk ugye errol beszelni, foleg, hogy a kozosseg nemzetkozi, igy angolul megy leginkabb a kommunikacio. Budapesten is van egy kihelyezett aga kozossegnek. S veletlenul, ugy alakult, hogy egy srac feltoltott ket kulonbozo videot, hogyan ismerkedik, utcan. Hogy megnezzuk, milyen a hanglejtese, mennyire jo a dumaja, stb.


A srac magyar volt, Budapesten tortent az eset.

Az elso felvetel egy ukran lannyal volt, tok jol elbeszelgettek, erzodott a lanyon, mint ember, szimpatikusnak talalja a sracot, s siman randi is lehetett volna belole.

A masodik beszelgetes, egy magyar lannyal volt. Fogalmam sincs miert, de a srac bunko volt a lannyal, nem erosen, de erzodott rajta, hogy lekezelo stilusban beszel vele. meg is ertem, hogy a csaj otthagyta par perc utan.

S ezt mar tobbszor tapasztaltam, hogy fiuk, mikor lannyal beszelnek, akkor egyszeruen probalnak “cool”nak, tunni, s ettol persze, menekulnek a lanyok. Pedig mindegyik srac a maga modja, teljesen jofej.

2017. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!