Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magyar weboldalakat, blogokat,...

Magyar weboldalakat, blogokat, youtube csatornákat keresek, amelyek segítséget nyújtanak a kezdetekben. Hogyan lehet saját edzéstervet, táplálkozási tervet kialakítani?

Figyelt kérdés

Már fogytam 10 kilót, úgy hogy körülbelül nem csináltam semmit, csak suli után elkezdtem dolgozni, és sokkal több zöldséget, gyümölcsöt, és halat eszek.

Receptek, alternatívák, hatékony edzéstervek érdekelnek.

Mit mivel, hogyan, mikor?

158cm/53kg/22/l


2016. febr. 21. 12:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Az alternatívákat az ételekre értettem. Amelyekkel kiválthatók a "rossz" ételek.
2016. febr. 21. 12:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarul youtubeon nincsen nagyon semmi csak powerbuilder. Nincsenek titkos receptek meg edtéstervek, mindenki hasonlóan csinálja.
2016. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Google: Sárga Kapszula ingyenesen letölthető PDF

[link]

Body Builder Gasztró: https://www.youtube.com/watch?v=krOGHBox3rI&list=PLfaj-Gf5Bv..

2016. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula, recept nagyon sok van, ha rákeresel.
2016. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Húú nagyon köszönöm!! Szerintem pont erre a könyvre volt szükségem!
2016. febr. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!