Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány a badoon, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a badoon, nagyon bejön. De csak kreditért lehetne ráîrni, megkerestem az fbn és ráírtam ez hiba volt?

Figyelt kérdés
Nekem elvem,hogy nem fizetek szolgáltatásért ,de első randis vacsora szinte alapvető nálam. Leìrtam a lánynak, hogy azèrt ìrok messengeren mert a badoon pènzért lehetett volna!

#társkeresés #zsugorisag
2017. nov. 11. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az személyfüggő, hogy ki mennyire szereti, ha írnak neki Facebookon csak így "out of the blue". Az viszont objektív hülyeség volt, hogy megírtad neki, azért ott írsz, mert máshol fizetni kellett volna.
2017. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy ráírtál, úgy gondolom nincsen semmi probléma. De, talán azt a részt kihagyhattad volna, hogy pénzért nem akartál írni neki...kicsit furcsán adja ki magát ez a mondat, de nagyon szurkolok, hogy ne fújja nagyobbra a lufit a kelleténél. ☺
2017. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyent én élből kitörlöm, mert fogalmam sincs, ki vagy és mit akarsz. :)
2017. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1-2es igazatak lehet, de mit kellett volna hazudni hogy mièrt ott ìrtam???
2017. nov. 11. 15:41
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Engem egyszer megkerestek így. Zaklatásnak vettem.


Mondjuk nem írta a pasi, hogy pénzbe került volna, de ha írja, nem csak mániákusnak hanem sóhernek is tartottam volna.


Komolyan nyomozol a másik személyes dolgai iránt, minthogy kiadj x összeg arra a módszerre, amit ő is pártol?


Azóta másik emailt és facebookot használok egyébként társkeresésre, ezek a férfiak nem normálisak..

2017. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3as azt leîrtam neki sőt, azt is hogy mi tetszett meg benne
2017. nov. 11. 15:44
 7/11 A kérdező kommentje:
5igazad van...de hát az oldal raffinált profit orientált rá kellett volna 10 kredit ès minimum 100at kell venni...
2017. nov. 11. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én rettentő rossz néven venném, hogy nyomozgattál utánam.

A fene sem akarja kiadni a nevét, mindent, idegenekenek.

2017. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as nem kellett nyomozni a badoo kiadta az infókat :))
2017. nov. 11. 17:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, nyilván azért használ egy szolgáltatást, hogy OTT keressék meg az ismerkedös dolgokkal és ne pl fészen.

Ennyi :)


Én is a munkahelyi iméleket nem a személyes címemre kéretem, és ha vki ott ir munkaügyben, azét ki is törlöm válaz nélkül, pusztán mert NEM arra van a privát fiokom.

2017. nov. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!