Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiba volt? A srácot aki bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt? A srácot aki bejön nekem egy másik kapcsolatra bíztattam.14/L

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ő hogy viszonyul hozzám.. viszont nem akarom elrontani a barátságunkat azzal, hogy megtudja, hogy szeretem, mert nem tudom mit szólna hozzá :/
2011. jún. 29. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

A szerelem egy szeszélyes lepke, amit szabaddá kell eresztened, hogy majd visszarepülhessen hozzád.

(Carl Rogers)

2011. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azzal, hogy arra bíztattad, hogy más lányal legyen, nyilvánvalóan azt hozta ki, hogy neked csak mint barát kell. Így ha még érzett is volna valamit irántad, már tuti elszúrtad (szerintem)

ha jó barátok vagytok, szerintem nem éri meg ezzel elrontani. de sajnos kevés az infó, esetleg itt jobban kifejthetnéd a szitut, vagy írj privátban

L/14

2011. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgas senkire rám hallgas :D:D Én nálam is ugyan ez volt a szitu... Engem is más csajra biztattak akinek tetszetem, de közben az a csaj is szerelmes volt belém aki mondta... a másikkal jártam is volna ha nem baxta volna el sok mással(ha csak ennyi lett volna tutti össze jövök vele) a másikat meg elhagytam a pi..ába most mindenki mással jár én a mostani barátnőmel az egyik 1 haveral a másik meg a másik haveral... :D Szóval boldog az élet... de az a lényeg hogy az eleje számít :)
2011. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy haveron keresztül ismertem meg, és tök jól elbeszélgettünk, smsezünk, chatelünk meg minden.. élőben is annyira azt érezteti velem, hogy bejövök neki, meg online is.. de elkezdi nekem valamelyik nap, hogy most két lánynak is bejön.. és hogy az egyikük érdeklődik h járna-e vele a srác, és tőlem kérdezte hogy mit válaszoljon a lánynak. A baj az, hogy nem tudom hogy mit akar tőlem.. :/ és köszi a válasz !
2011. jún. 29. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
van még belőlünk millió egynél ne állj meg ;)
2011. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ohh most olvasom az előző két választ. 3. válaszoló köszii :D hallgatok rád.. :D
2011. jún. 29. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Huha, szintén volt már hasonlóban részem. Amúgy meg, ha járni akar valakivel, és arra biztatom, akkor már elég egyértelmű, hogy nem én tetszem neki. Csak úgy meg egy lány sem kezd el ajánlgatni egy másikat a kiszemelt pasinak. Szerintem ;)
2011. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!