Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a tőlem magasabb csajok még csak rám sem pillantanak nemhogy szemeznének velem?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azzal jönne, hogy a nőknek jobb dolga is van másokat bámulni, elárulom, hogy pici, fiatal lányok elég gyakran szoktak megnézni (több ember szerint helyes vagyok) és nagy ritkán még sikerül is egy-kettővel szemeznem, de komolyan mondom, hogy a tőlem magasabb csajok egyszerűen rám sem bagóznak és ezt most szó szerint kell érteni. És nem lehet a véletlen számlájára írni, mert akkor a pici lányok sem figyelnének fel rám egyáltalán. Ennyire befolyásolná a magasság a nők ízlését vagy komolyan akkora flegmák a nők, hogy már csak dacból sem néznek egy tőlük alacsonyabb - akár jóképű - pasi szemébe? Ja és ez a jelenség nem ilyen szürke napon történő utcai sétálás során vehető észre, hanem olyan helyzetekben (váróterem, tömött közlekedési eszköz, csoportos kurzus), amikor az illető akaratlanul is ránézne az emberre. Ezzel kapcsolatban az volt a leggázabb, amikor angol nyelvi kurzuson egy magas, karcsú lánnyal kellett szituációs feladatot eljátszanom és perceken keresztül nem engem hanem a falat/asztalt bámulta. Nem viccelek! Mindenki nézett, hogy ez meg mi a f***? A pofámról lesült a bőr. Vagy lehet csak én vagyok ekkora peches, de már annyira zavar a jelenség, hogy muszáj volt megfogalmaznom ezt a kérdést. Azért nem az emberi tulajdonságok kategóriába írtam, mert ez a jelenség már konstans és tuti nem személyiségjegyek állnak a háttérben, hanem szexuális pszichológiai oka van. Válaszaitokért előre is köszi.

2017. nov. 11. 20:11
1 2
 1/18 A legrosszabb ***** válasza:

A nők a saját szemmagasságuktól lejjebb vakok, tanuld meg. Egyedül a cipőket látják meg.


[link]

2017. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

173 cm vagyok , es nem nezek meg nalam alacsonyabb sracokat. Van parom, de ha nem lenne, akkor se erdekelnenek. Meg a velem egy magasak se. Igenis legyen meg az a plusz 10-15 centi a ferfi javara.

Nem fogok itt szanakozni azert , hogy jol erezd magad, ne haragudj. Biztos van olyan lany, akinek ez nem akadaly.

De legalabb lathatod a valaszol altal a miertet.

2017. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Társkeresésnél a legtöbb nőtársam szereti, ha a pasi magasabb! Ennyi, ezt nem kell túlragozni, fogadd el.


A kurzuson lévő szituációt pedig nem értem. Vannak b..nkó p..rasztok, nyugi, ez egy ilyen csaj volt. Ezen nem kéne berágnod és foglalkoznod vele.


Neked egyébként minek magasabb csaj párnak? Neked nem elég az, hogy tőled alacsonyabb legyen a csaj? Kezdj tőled alacsonyabb csajokkal. Remélem ez nem haladja meg a képességeidet.

2017. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

De legalább mondhatsz olyanokat, hogy "a törpök rövidtávon veszélyesek" meg énekelheted, hogy "hejhó hejhó, bányászni de jó", meg ilyen szokásos törpdolgok. Növessz szakállat és baromi menő lesz mikor azt mondod, hogy "Ezek nem holmi esztelen, gyülevész orkok! Ezek Uruk Hai-ok!"


Sajnos a magassáon nem fogsz tudni változtatni soha az életben, így alakíts ki alacsony-menőember dolgokat, sok híres alacsony ember van/volt a történelemben. Fernando Alonso, Hamilton, Hitler, Napóleon, Orbán, Horngyuszi, Törpapa, Törperős, Ügyifo... izé, szóval sok híres ember van aki alacsony

2017. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, én 180 magas nő vagyok. Volt alacsonyabb párom is, de maximum olyan 5 centivel. Ha nagyobb a különbség, az feszélyezi az embert. Sajnos ez a rideg valóság.
2017. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na végre őszinte válaszokat kaptam, mondjuk nem is reméltem mást a nőktől. Persze ha a pasik itt szisztematikusan kijelentenének olyat, hogy kismellű nők nem nők akkor berobbanna a topic, de ilyen úgysem történne meg, mert a pasik sokkal nyitottabbak bármilyen adottságú nő felé.
2017. nov. 11. 20:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nézem meg a nálam alacsonyabb pasikat. Ja, hogy nincs is nálam alacsonyabb pasi? :D

153 vagyok.

Ja, és kismellű is. Na most lehet fujjogni.

2017. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6

Mellesleg volt már olyan kijelentés (nem egy) hogy a kismellű nők nem nők.

Értem ény hogy ezzel akartok "visszavágni" a nőknek, de mi van ha pont a nagymellű nő kosarazott ki? Akkor is a kismellűt savazod?

2017. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

#8 és kérdező


Szemétség valakit ilyen dolog miatt kicsúfolni, amin nem lehet változtatni (vagy ha mégis annak olyan Frankenstein szörnye íze van lásd a rémes magasító kísérleti műtéteket, a szilikonlabdamelleket és az ilyen agyonyomorgatott-agyonvákuumozott péniszeket.


Viszont azok az alacsonyak/kismellűek/kispéniszűek már viccesek akik mindenáron kompenzálnak és mindig őrjöngenek "én nem vagyok pici!!!" "Fúj milyen ronda már az a nagyobb mellű nő, büdös tehén, bezzeg az én szúnyogcsípésem" a kispéniszű meg tízemeletes autóval grasszál, a létező legdurvább "kemény vagyok" ruhákban, lehetőleg jó hangosan és durván kommunikálva.

2017. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
holnap írok választ
2017. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!