Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a tőlem magasabb csajok még csak rám sem pillantanak nemhogy szemeznének velem?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azzal jönne, hogy a nőknek jobb dolga is van másokat bámulni, elárulom, hogy pici, fiatal lányok elég gyakran szoktak megnézni (több ember szerint helyes vagyok) és nagy ritkán még sikerül is egy-kettővel szemeznem, de komolyan mondom, hogy a tőlem magasabb csajok egyszerűen rám sem bagóznak és ezt most szó szerint kell érteni. És nem lehet a véletlen számlájára írni, mert akkor a pici lányok sem figyelnének fel rám egyáltalán. Ennyire befolyásolná a magasság a nők ízlését vagy komolyan akkora flegmák a nők, hogy már csak dacból sem néznek egy tőlük alacsonyabb - akár jóképű - pasi szemébe? Ja és ez a jelenség nem ilyen szürke napon történő utcai sétálás során vehető észre, hanem olyan helyzetekben (váróterem, tömött közlekedési eszköz, csoportos kurzus), amikor az illető akaratlanul is ránézne az emberre. Ezzel kapcsolatban az volt a leggázabb, amikor angol nyelvi kurzuson egy magas, karcsú lánnyal kellett szituációs feladatot eljátszanom és perceken keresztül nem engem hanem a falat/asztalt bámulta. Nem viccelek! Mindenki nézett, hogy ez meg mi a f***? A pofámról lesült a bőr. Vagy lehet csak én vagyok ekkora peches, de már annyira zavar a jelenség, hogy muszáj volt megfogalmaznom ezt a kérdést. Azért nem az emberi tulajdonságok kategóriába írtam, mert ez a jelenség már konstans és tuti nem személyiségjegyek állnak a háttérben, hanem szexuális pszichológiai oka van. Válaszaitokért előre is köszi.

2017. nov. 11. 20:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10: Akkor biztos velősen kifejted, ha ennyit kell rá várnom. :D
2017. nov. 12. 00:53
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
183 centis nőként nekem az alacsonyabb férfiak olyanok mint egy tereptárgy. Vannak, de nem tartoznak a férfi kategóriába, kiszűri őket az agyam. Nem az hogy bántom őket vagy ilyesmi, egyszerűen csak észre se veszem.
2017. nov. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel, hogy kapcsolatban nem tudnék egy nálam alacsonyabb férfival lenni. Nekem fontos , hogy mikor mellettem van biztonságban érezzem magam és bennem ez így alakult ki, hogy a nálam magasabb férfihez a biztonságot kapcsolom automatikusan.

Viszont azt fontos megemlíteni,hogy attól még nem nézem le a nálam alacsonyabb férfiakat ,mert ugyanúgy emberek,ugyanúgy lehet értelmesen beszélgetni vele , ha olyan és az pedig tiszteletlenségre utal , hogy ha beszélsz valakivel a falat bámulod ahelyett , hogy a normál kommunikációs formát használnád. Tehát amelyik lánnyal példáloztál teljes mértékben tiszteletlen volt, ami őt minősíti.

Egyáltalán nem is értem emberek miért néznek le valakit olyan tulajdonsága miatt , ami vele született.

2017. nov. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az én kedvesem 4-gyel alacsonyabb, ami szerintem teljesen belefér. Nyilván 7-8 már.sok lenne neki is, de ez a különbség nekünk tökéletesen belefér.

Igen, vannak akik beszolnak érte, de az huzza be fülét-farkát, mert porig alázom :)

A szexben meg édesmindegy ;)


28n


De nem mindenki tud férfiként tekinteni egy alacsonyabbra (nekem a véznák barátzonásak), és ezt is el kell fogadni.

2017. nov. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg csak ne szemezgess "pici, fiatal" lányokkal. Gondolom a fiatal itt pubertás elején, közepén járó lányokat jelent, a végére ugyanis elérik végleges magasságukat. Nem kéne gyerekekkel szemezgetni.
2017. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15: Idióta vagy, erre nem tudok mit mondani. A logikád alapján gondolom ő is 13 éves kisikolás lányka:

[link]

2017. nov. 12. 17:20
 17/18 anonim ***** válasza:

2 dolog miatt:

- látszik rajtad, hogy téged zavar a magasságod, a bizonytalanság nem vonzó

- szemmel b@.szod őket, a kiéhezett tekintet, sóvárgás sem vonzó

2017. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#12-es,

"az alacsonyabb férfiak olyanok mint egy tereptárgy. Vannak, de nem tartoznak a férfi kategóriába"


Ennek az önvédelmi mechaniznus kialakulásának az oka, hogy nem tartozol a nő kategóriába?


Érted, nem bántásból csak egyszerűen nő helyett egy medvét látnak?

2017. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!