Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mi lehet azokkal mostanr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet azokkal mostanra, akik annak idején középsuliban az osztály alfahimjei voltak, és csicskáztatták a gyengébbeket?

Figyelt kérdés
Valóban olyan király életük van most, ahogy annak idején menőztek, valóban a legjobb nőik vannak, akit akarnak, megkapnak, vagy van olyan, amelyik mostanra lecsúszott? Én a kétezres években voltam középsulis, tehát a kb. tiz évvel ezelőtti középsulisokra gondolok.

#férfi #alfahím #osztályhős
2017. nov. 12. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez miért ebbe a kategóriába? Illetve, várod a Karmától, hogy visszaadja nekik? Akik gazdagabb családból, azért némi sütnivaló van vannak, azok elárulom, mára is jó életük van.

Akik csak a maguk nyomora miatt bsztattak másokat, miközbe nekik otthon omlik a vakolat, a tescoba éjjel árufeltöltők-SE :D

2017. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29 eves vagyok. En amikor 15-16 eves voltam akkor nagyon rossz diak voltam. Osztalyt ismeteltem 2x is a 9-et. A gyengebbeket bantottam. Volt mikor ora kozepen felkeltem es oda mentem es adtam egy nyaklevest jo nagyot csattant. :D Szunetbe is folyton szekaltam oket vagy szekaltuk. Csattantak a tockosok, pofonok, lelkiterror, folyamatos terrorizalas. A tanarokat es az orakat zavartuk. Kopocsoveztunk, hulyultunk stb. A csajokat is gunyoltuk akik nem voltak szepek. Engem nagyon utaltak, persze mindig hatul ultem. Logtam a sulibol, hetvegen berugtam. Kirugtak tobb iskolabol. Ma mi lett vele
2017. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az egyik kibukott, szakmunkás lett, nem boldog.


A másik nem végzett el szintén semmit, seftelésből él, midnig van valami kétes ügye, barátnője otthagyta hál istennek, csalta agyba főbe.


A harmadik meg észhez tért, mondjuk ebben közrejátszott a legjobb barátja halála. Most rendes, dolgos családapa.

2017. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az akkori alfák általában már a gyerektartást fizetik.
2017. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nálam nem voltak ilyenek. Mindig megszüntettem az összes ilyet, akárhova is kerültem.

Hogy mi van velük... Anyádat. :D Nem vagyok mindent tudó.

2017. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tartom velük a kapcsolatot, ők elégedettek az életükkel. Többre vittem papíron, de sosem voltak azonosak a céljaink, így nem érünk semmit az összehasonlítással. Ők szakmát végeztek, számomra kevésbé színvonalas melójuk van, az egyik azóta is cserélgeti a nőket, a másiknak nyáron lesz az esküvője. Akit csicskáztattak, az most az egyetemen tanít, továbbra is szingliként, a másik "lúzer" pedig felcsapott gyerekgyárosnak, miután elvégzett egy alapszakot, és kiment külföldre. Engem is szarrá csúfoltak, mert csúnya lány voltam, most meg relatíve összeállt az életem minden szempontból. De volt egy akkoriban is már nagyon szép lány az osztályunkban, ő is ugyanitt tart. A másik szebb nő meg gurul, és jól házasodott.


Annyira átkozottul nem befolyásol szerintem, hogy ki tud kitörni a gúnyolásból és normális felnőtt lenni, meg ki az az "osztály menője", aki elengedi magát, vagy épp észbe kap, és továbbra is viszi a prímet. Személyfüggő, ki hogy küzd meg a dolgokkal, vagy vérzik el.

2017. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos láttad azt a mekis reklámot amiben két csákó az autósban kérne kaját,és rácsodálkoznak amikor a egykori osztály partyarc szolgálja ki őket.. na,hát ez sok esetben helytálló, persze vannak akik megkomolyodnak, "benő a fejük lágya", vagy akik befolyásos,pénzes családból vannak, akik ma is bármit megtehetnek büntetlenül.. sajnos én anno ilyen osztályba jártam általánosban.. az egyiknek a sztoriját megosztom: sík hülye volt, emellett nagydarab, viszonylag agresszív, az apja befolyásos politikus a mai napig..a központi felvételit valami nevetségesen alacsony pontszámmal abszolválta, ennek ellenére az ország egyik legjobb gimnáziumába is csont nélkül felvették (nem ragozom ki miatt).. ott nem tudom hogy ment neki de miután végzett, nem tanult tovább, inkább az apja befolyásával vállalkozást csinált.. tipikus "ügyeskedő".. ma is elég jól megy neki..
2017. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

29 eves vagyok. En amikor 15-16 eves voltam akkor nagyon rossz diak voltam. Osztalyt ismeteltem 2x is a 9-et. A gyengebbeket bantottam. Volt mikor ora kozepen felkeltem es oda mentem es adtam egy nyaklevest jo nagyot csattant. :D Szunetbe is folyton szekaltam oket vagy szekaltuk. Csattantak a tockosok, pofonok, lelkiterror, folyamatos terrorizalas. A tanarokat es az orakat zavartuk. Kopocsoveztunk, hulyultunk stb. A csajokat is gunyoltuk akik nem voltak szepek. Engem nagyon utaltak, persze mindig hatul ultem. Logtam a sulibol, hetvegen berugtam. Kirugtak tobb iskolabol. Mara mi lett velem, milyen ember lettem? Esti tagozaton a 9-10-11 osztalyt megcsinaltam es egy szakmat tanultam. Tulajdon keppen nem tanultam tul sokat, nem vagy tul iskolazva. De fiatal korom ota dolgozom. 3 eve lakom Bp-en es itt dolgozom egy raktarban es targoncazom is. A fizetesem szerintem atlagon feluli. Boven 200 felett keresek, multhonapban 307 ezer volt nettoba. Egy szobat berlek a XI. keruletbe. Az eletem nyugodt, meg van mindenem amire szuksegem van. Most egy odaado, huseges, kedves baratnore vagyom akivel kozosen kiberelhetunk egy lakast es a kesobbiekben felepitenk a kozos eletunket.


Sajnalom, hogy annak idejen egy idiota gyerek voltam es remelem az en gyerekem nem lesz olyan barom vagy epp aldozat.


Az egyik srac aki benne volt a szekalasba az meghalt autobalesetbe kb 10 eve, de zuros, simlis elete volt. Van aki kulfoldon el es melozik, van aki a jomodjaban a kulfoldi penzt eltapsolta, drog, pia es haza jott aztan csovezett az utcan a fogai teljesen szetrohadva stb. Ez a srac nagy nocsabasz volt, minden csaj oda volt erte. Valtozo... Van aki normalis ember lett, van aki nem.


29f

2017. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyerektartást fizet valóban, de ki is gyúrta magát és csinos a barátnője. Fogalmam nincs miből él. Tipikus instás poecs, pedig 30 elmúlt.
2017. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1 hónapja volt osztálytalálkozóm :)

"Apuci politikus": mindenből fel volt mentve (állítólag disz-es összes fajtájával rendelkezett). Felvették még egyetemre fizetős szakra, de 2 év után passziváltatta magát és nem tért vissza. Most apucival karöltve (aki polgármester) igazgatja a város sorsát, nyomják, hogy mennyire hasznos, csodás segítség. Mindig gyönyörű barátnői voltak/vannak, havonta posztolja, hogy hol járt-mit csinált. A hasán kockák helyett már sörpocak van és látszik a non-stop piálás az arcán.

"Rosszfiú": graffiti, visszabeszélés, verekedések, stb. Nem tanult tovább, ma "életművész". Gimiben megfogta az egyik csaj, azóta a nő az úr a háznál, ő meg behúzott farokkal kullog.

A hozzájuk csapódott emberek, akik bár nem voltak hangadók, de a csoportjukba tartoztak: legtöbben kihullottak egyetemről, szakmájuk lett (vagy az se), elhelyezkedtek valami érettségivel elegendő munkahelyre és ennyi. Van akinek sikerült kitörnie, van akinek van barátnője/barátja, de innentől eléggé változó volt.

2017. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!