Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze az osztály társammal a meg beszélt randin? Többi lent! 18/f

Figyelt kérdés
18 éves végzős középiskolás tanuló vagyok és az egyik osztály társam nagyon tetszik nekem és én is neki (ez biztos mert látom rajta hogy olyan jeleket ad például szíveket rajzol a füzetembe meg dicséri mindenemet stb) Facebookon nagyon ritkán alig ír vissza. Egy csomószor látja amit írok neki de nem ír vissza. Ma el hívtam randizni Facebookon és azonnal azt mondta hogy oké jó igen persze mehetünk. Kérdés hogyan jöjjek össze vele???

2016. márc. 30. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Helyesírás: 1-es. Mindjárt itt az érettségid, de még helyesen se tudsz írni! Ugye tudod, hogy ez sok pontlevonással fog járni?


Beszélgessetek sokat, érdeklődjetek egymás iránt. Menjetek olyan helyre, ahol mind a ketten lazán el tudtok lenni. A többi pedig adja magát.

2016. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!