Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ismerkednétek "cikis"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ismerkednétek "cikis" nevű pasival?

Figyelt kérdés

Valamiért ilyennek számít a Béla, a Lajos, a Jenő, stb., az ilyenekről nem is beszélve, mint a Töhötöm, az Örs, a Benedek vagy az Ödön. És még lehetne sorolni...


Nektek nem lenne kínos ilyen nevű pasival járni? Mert ezek elég béna névnek számítanak :D



2017. nov. 13. 16:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Mintha bárki is tehetne arról, hogy milyen nevet adtak neki a szülei..
2017. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
#11 Pont a szülők nem gondolnak bele, hogy akár egy életre elcseszhetik a fiuk életét egy nem megfelelő névválasztással. Szerintem a fent felsorolt nevű emberkék nagy része be tudna számolni arról, hogy kiskorában csúfolták a suliban. De felnőtt korban is előjöhet, hogy "ő a Béééjla" meg ilyenek...
2017. nov. 13. 16:55
 13/34 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tök normális nevek. Oké, régiek, emiatt minden viccben meg régi műsorban ezek vannak, de ennyire valaki nem lehet alpári, hogy ez neki a kizáró ok.


Szintén nem ez döntene, de én pl büntetném azokat a szülőket, akik képesek a fiuknek Jácint meg Megyer nevet adni... De kinek mi, én biztosan maradok a nálam is használt elegánsabb/lágyabb/megyszokottabb + vagányabb/különlegesebb párosításnál. Aztán a gyerek személyisége eldönti, melyiket szeretné használni.


Mély nyomokat tud hagyni azért, ha az embert a nevéval gúnyolják. Elég csak egy elcseszett vezetéknév is, nem kell rásegíteni mindenféle extrém retekkel, amit a kutyámnak sem adnék.

2017. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
2%
Tesznek a nők a nevedre. Csak a pénzedet és a külsődet nézik.
2017. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
(Bocs, írni nem tudok, mint láthatjuk.:D)
2017. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy ezek cikis nevek lennének.
2017. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
68%
Én inkább csak azt nem értem, hogy miért eröltetik az emberek ezeket a régi neveket, mikor annyi uj, divatos név van már. Én nem örülnék, ha igy hivnák a pasimat, de azért nem ez határozná meg a kapcsolatunkat. Az meg különösen idegesitö számomra, mikor az apukának meg a gyereknek is ugyanaz a neve, ez is egy régi szokás. Valaki magyarázza már meg, miért?? Mi értelme, hogy beszélsz Pistiröl, és nem tudod, hogy az öregröl vagy a fiatalrol van szo? Nem fog kihalni attol az a név, mert nem azt adjuk a gyerekünknek..
2017. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezek a nevek cikik, hanem az angolból magyarosított, felkapott, tipikus cigó nevek, mint Rokkó, Zserald, Brendon...
2017. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

#17: A ma divatos keresztnevek mindegyike régi, egyik sem ój, csak felkapták őket.


Itt a 2016-od TOP20:

Ezek közül egyiket sem adnám a gyereknek, mert tele lesz velük az iskola.


1.Bence

2. Máté

3. Levente

4. Dominik

5. Marcell

6. Dávid

7. Ádám

8. Noel

9. Dániel

10. Milán

11. Zalán

12. Áron

13. Balázs

14. Kristóf

15. Péter

16. Botond

17. Olivér

18. László

19. Zsombor

20. Tamás

2017. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Barna Szofi?
2017. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!