Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ismerkednétek "cikis"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ismerkednétek "cikis" nevű pasival?

Figyelt kérdés

Valamiért ilyennek számít a Béla, a Lajos, a Jenő, stb., az ilyenekről nem is beszélve, mint a Töhötöm, az Örs, a Benedek vagy az Ödön. És még lehetne sorolni...


Nektek nem lenne kínos ilyen nevű pasival járni? Mert ezek elég béna névnek számítanak :D



2017. nov. 13. 16:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs ezekkel a nevekkel. Lajost Laliként sokan használják, szerintem tök jól hangzik, Jenő nevű ismerősöm Janizza magát, a másik a vezetéknevét használja becenévnek, úgy szólítjuk (Sipi), Bélát Bécizni, Béluzni szokták, de nekem a Bélával sincs semmi bajom. Töhötömöt, Örsöt, Ödönt nem ismerek, Benedeket sokan Benőzik/Bencézik, és én is "viselhető" névnek tartom.


"Bence

2. Máté

3. Levente

4. Dominik

5. Marcell

6. Dávid

7. Ádám

8. Noel

9. Dániel

10. Milán

11. Zalán

12. Áron

13. Balázs

14. Kristóf

15. Péter

16. Botond

17. Olivér

18. László

19. Zsombor

20. Tamás"


A Noel és a Zalán kivételével mind adnám a gyerekemnek ezeket a neveket, mellé meg talán egy különlegesebbet. Nem értem azokat a szülőket, akik azzal az indokkal nem adnak normális nevet a gyereküknek, hogy sok ugyanolyan nevű lesz. Belőlem is 3 volt az osztályban, senkit sem érdekelt, mindhármunkat másképp becéztek. Cserébe nem teltek szemfelvonogatással meg gúnyolással az iskoláséveim, egyedi meg hadd ne a nevem miatt legyek már, hanem azáltal, amit én felmutatok, és amilyen értékrendet a szüleim belém neveltek. Ez olyan, mint dacból hallgatni valami noname retket egy fülbemászó mai sláger helyett, "mert az egyedi". Igen, az, csak attól még szar lesz. És általában ami felkapott, azt okkal kedveli sok ember (nem mindig, de van ez így).


De mikor a szülők elkezdenek a fiuknak virágnevet adni, meg rajzfilmfigurákhoz illő neveket, akkor legszívesebben őket vagy magamat felkötném. Egy cuki kisfiúnak vicces a Manó, Kazimir, meg Jácint, de abból a kissrácból jó esetben felnőtt férfi lesz... Ja, ami még szánalmas, ez a sok magyarított amcsi név, mint Nátán, Leonárd... Brr. Szegény, ha ilyen van neki, arról sem tehet, legfeljebb megpróbálja tűrhetően hordani, vagy inkább valami ettől független becenevet kreál magának... De szánalmas, hogy nem veszik észre magukat a szülők.

2017. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
#30 haha, jogos :D
2017. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
A Lajos angol megfelelője (Lewis) még most is elég népszerű az angol nyelvben. Nem hinném, hogy Lewis Hamilton, Lewis Holtby cikinek tartja.
2017. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ez annyira relatív. Attól, hogy neked nem tetszik, még nem lesz ciki. Nőj fel!
2017. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!