Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú kapcsolat után mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után mikor találtatok mást? Érdemes prostikkal kiélni a vágyakat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja ért véget első 3 éves kapcsolatom. Próbálok 100% ot beleadni elkezdtem edzeni. Mondhatni kigyúrtam magam. De sehogy sem jön össze a csajozás. Már kicsit el vagyok keseredve. Ki menyi idő után szedett fel valakit, kezdett új kapcsolatba?? Esetleg segít önbizalommal ha elmennék prostihoz?
2017. nov. 14. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A te dolgod, én sose mennék prostihoz, mert nem férfias dolog fizetni a szexért.


Inkább eredj csajozni. Szólíts meg egy rakás nőt. Menj el bulikba, meg ilyen helyekbe.


Persze választhatod a könnyebb utat is (prostizás), végül is a te életed. :-D

2017. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az összes buliba elmentem az elmúlt 1 hónapja és nem jött össze semmi. Nem tartom magam csúnya embernek, mert brutális jó csajom volt. De valahogy képtelen vagyok becsajozni
2017. nov. 14. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
A prostizás nem fog önbizalmat hozni, mert őt a pénzed "szedte fel", és nem te. Kell a befektetett munka, amivel a nők lelkére tudsz hatni - ezt a fizetősök nem tudják megadni. A hódítás élvezete, játéka elvész. Az a 3 hónap még nem a világ, még nem is biztos, hogy túl vagy az exeden - szerintem még élj egy kicsit, rakd rendbe a lelkedet, aztán vesd bele magad a nőtengerbe.
2017. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az összes buliba elmentem az elmúlt 1 hónapja és nem jött össze semmi. Nem tartom magam csúnya embernek, mert brutális jó csajom volt. De valahogy képtelen vagyok becsajozni"


Hány csajt szólítottál meg ezekben a bulikban összesen?


Csak egy becsült adatot mondj, kb. mennyi lehetett.

2017. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt 3 hónap után még bőven feldolgozási időszak van... Egy 3 éves kapcsolat után kell idő az embernek, hogy feldolgozza és elengedje a dolgokat, nem pedig egyböl 100 nő után kapálózni bulikban. Annyira gyerekes vagy kérdező, hogy nem akarom elhinni. Nincs annál gázabb, mint buliban minden csajnak belemászni a privát szférájába, meg megpróbálni mindenkit felszedni aki legalább nőnek néz ki. Az elkeseredettség baromira kijön a kisugárzáson meg stíluson, hozzáálláson stb. Azért nem kellesz senkinek, mert izomszagú az egész dolog, kapálózol a nők után. (Az, hogy kigyúrtad magad meg századrendű dolog ismerkedésnél.)
2017. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne tedd ezt magaddal.

Tanulj.

2017. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!