Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak csak a legszebb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak a legszebb és legcsinosabb lányokat veszik figyelembe társkeresőn?

Figyelt kérdés

Azoknak a lányoknak van a legnagyobb adatlap nézettsége, akik az insta modellekre hasonlítanak.


Miért van ez?


2017. nov. 14. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Azért, mert az átlagos szomszéd lányra kevesebben kattintanak, hisz, ahhoz nem kellene a társkeresőt használni.
2017. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Mert őket akarjuk leginkább megdugni, nincs ebben semmi.

Én mondjuk alapból nem írnék ilyen lányra. Többségük komplexusos, írnak nekik legalább 200-an naponta, beszélgetni nem lehet velük, komolyabban ismerkedni úgysem akarnak annyi a jelentkező és unalmasak.

Sokkal jobb szerintem egy szerény, visszafogott, átlagos lány. Gyakran a legnagyobb ribik is pontosan ők és nem a fentebb említett réteg így még könnyebben is összejöhetne akármi.

2017. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Miért, miért? Te is szívesen nézegetsz kigyúrt férfimodelleket, nem?
2017. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Nyilván a legszebbek a legnézettebbek, ezen nincs mit csodálkozni. Viszont egy átlagos lány is sok üzenetet kap egy társkeresőn. Sokkal többet, mint egy átlagos férfi.
2017. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Valahol a 2esnek van igaza....aki jól nèz ki 200képe van ebből 188 profi fotós műve , volt már nap lánya vagy nap szépe. Azokra rá sem îrok, viszont természetes szolîd szépsègekre sokkal hamarabb de rájuk is nagy a kereslet, sőt az igényes de vastag lányok is 50 megkeresèst kapnak naponta!
2017. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akinek nincs szolizott bőre, műszempillája, műkörme, kidobott, cicivillantós pózolása az már nem is érdekes?
2017. nov. 14. 18:17
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Azt értsd meg, hogy a társkeresőn először a szem eszik, a személyiségből csak a későbbi kommunikáció során (ha lesz egyáltalán) kaphatsz valami kis morzsát, így nyilván a legfeltűnőbb külsejűek a legnépszerűbbek az ilyen appokon.
2017. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

De, persze lehet érdekes mint személy, viszont "eyecandy"-nek nem elég.

Nekem meggyőződésem, hogy a férfiak többsége igazából nem komoly kapcsolatot keres. Pláne manapság amikor a nők egyre kiábrándítóbbak napról napra. Kell valamennyi szeretet meg testiség, de a többség be is éri ennyivel.

Komoly kapcsolatban is sokan azért maradnak mert addigra már megkedvelték valamennyire a másikat és persze ingyen és gyakran van a szex.

Először viszont, amikor még semmi mást nem láttál egy lányról csak egy képet, nem az fog érdekelni, hogy "jaj milyen szívesen megismerném hosszú beszélgetések során, hogy aztán hónapokig randizzunk hátha összejön vele egy hosszú, komoly kapcsolat".

Férfiak, ha meglátnak egy női képet akkor első gondolat a "megdugnám vagy sem". A többi már csak akkor jön, ha elkezdtek beszélgetni.

2017. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" Akinek nincs szolizott bőre, műszempillája, műkörme, kidobott, cicivillantós pózolása az már nem is érdekes? "


Kérdező az ilyen lányokat maximum nézegetni jó ( már akinek ), ezért van nagy nézettségük. Kapcsolat szempontjából ezek mind negatívumok.


23/f

2017. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, a férfiak ÁLTALÁBAN hogy vannak vele, én, amikor társkeresőztem, nagyon sok nővel kezdeményeztem kommunikációt, és nem csak a modellalkatúakkal.
2017. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!