Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet hogy nem próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet hogy nem próbálkozik egy helyes csajnál egy jófej srác amikor sokat beszélgetnek egymással? Mindkettő szingli

Figyelt kérdés

Ismerőseim. A csaj nagyon helyes, csinos, kedves. A srác laza, jófej, udvarias. Összeillenének. Én mutattam be őket egymásnak. Ha találkoznak sokat beszélgetnek, a srác több dologban is segített már a lánynak. Idegen szerint is nagyon összeillenek, sokan hiszik hogy ők egy pár ha együtt látják őket. A csaj sok jelzést ad, teljesen egyértelmű! A srác meg nem lép semmit felé, közben meg a barátainak mondta hogy mit nem adna ha ilyen barátnője lehetne! Olyan buta hogy az egyik barátját ráküldte a csajra hogy jöjjenek össze! Persze a csajnak mivel ő tetszik lepattintotta a havert.

Mi a baja a srácnak? Miért csak barátkozik ha simán esélye lenne? A csaj arra vár már hetek óta hogy lépjen felé! Nem vagyok egyikükkel sem olyan jóban hogy megkérdezzem őket.


2017. nov. 19. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Mióta egyedül vagyok egy csomó embernek mutattak be a barátaim. Szerintük mindegyikkel összeillenék.


Egy részük persze nekem nem jön be, egy részüknek meg én nem kellek.


De nagyrészt nem is nyomulok. Az utóbbi időben gyakorlatilag a randi kísérleteim 99%-át a "bocs nem" jellemezte. Eljutottam oda, hogy inkább örülök neki, hogy van mellettem pár ember haverként, mint azt kockáztassam, hogy én leszek a társaságban a nyomulós. Főleg, hogy az összes randira hívásomnál "láttam" a jeleket, de úgy tűnik nagyot tévedtem mindig.

2017. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

"A csaj sok jelzést ad, teljesen egyértelmű!"

Ha akar valamit a csaj, nyissa ki a száját. Az ilyen gyerekes "jeleket" sokan már szándékosan is figyelmen kívül hagyjuk.

2017. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos rengeteg 'pofont' kaptam már én is az ilyen jelek ellenére.
2017. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy pont azért mert jobban élvezi a barátságát és nem is akar kapcsolatot? A lány meg gondolom akkor se lépne semmit, ha pisztolyt fognának a fejéhez.
2017. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is arra jutottam hogy nem akar beégni a srác. Mivel elég jó a csaj, inkább hagyja az egészet és a haverja lesz. Viszont most kérdeztem a csaj ismerősét aki azt mondja hogy tetszik a srác neki, de úrinő létére nem fog udvarolni egy férfinek, neki kell próbálkoznia.


Hihetetlen hogy emiatt nem jön össze egy összeillő páros! A srác fél a túl jó csaj visszautasításától vagy a szemtől szembe kimondott barátzónától, a csaj meg eljátsza, kelleti magát.

2017. nov. 19. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:

"úrinő létére nem fog udvarolni egy férfinek, neki kell próbálkoznia"


:D :D :D

Hát biztos én mozgok rossz társaságban, de én valahogy egy úrinőt sem ismerek...

2017. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg a pasinak, hogy szedje össze magát és lépjen, mert jó a csajnál. Ennyit megtehetsz szerintem.
2017. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem merem mondani neki, hátha kicsi húzza a csaj (nagy divat) és úgy veszi hogy becsaptam.

Voltam már ilyen helyzetben amikor beleszóltam és velem veszett össze a srác miután mégis lekoptatta a csaj.

2017. nov. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!