Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as szingli férfiak, nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as szingli férfiak, nők! Mikor látjátok a tükörben, hogy már nem olyan feszes az arcotok, van pár ránc és egyre több, a száj környéken picit megereszkedik, akkor nem tör rátok a kapuzárási pánik, hogy társ kell, még nem lesztek egyre öregebbek?

Figyelt kérdés
Jó, van az a szerencsés 10 ből 1 aki nem öregszik szinte sosem, nem látszik rajta a kor. De a nagy átlagon 30-32 felett látszik (én is naponta veszem észre h mélyülnek el az orrmelléki ráncok és a szájszél is picit már lefelé konyul, enyhén), hogy már nem 20 éves. Hogy álltok ehhez? Nem stresszeltek rajta (jó persze, akinek sosem volt párja és vagy nem is akar, az megint más)? Én nagyon.
2017. nov. 9. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok beteg.
2017. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Én 41 évesen sem vagyok öreg :D

Idétlen 27 vagyok, ráncok és öregség jelei nélkül.

2017. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

[link]

31 éves.

Nem, nem botox, nem plasztika. Ha egy nő rendszeresen használ hidratálót, nem rohasztja a bőrét szoláriumban és odafigyel, hogy ne zabáljon össze minden szemetet, az így néz ki 30 évesen.

Ha neked ráncaid vannak és legördülő szád, az a te problémád. Esetleg az elmúlt 10 évben jobban oda kellett volna figyelni.

2017. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit finomabban de az utolsoval ertek egyet. 38 eves noverem arcan sincs szinte semmi ranc...
2017. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
#2: nyugodt lehesz, csak te latod magad 27 evesnek.
2017. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom én férfiasan jóképű vagyok és ez szerintem így marad 50 éves koromig legalább.
2017. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A kopaszodás eléggé kezd zavarni, nem tagadom, de mindig arra gondolok a tükör előtt, hogy Jason Stathamért is bomlanak a nők :D
2017. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó, én nem tudom. De ha megnézem a 3
2017. nov. 9. 20:26
 9/16 A kérdező kommentje:
a 30 asok nagy részét, akkor azt látom (főleg pasikon), hogy katasztrófa a helyzet. 30 évesen minden harmadik 40 nek néz ki.
2017. nov. 9. 20:27
 10/16 anonim ***** válasza:

De most tényleg aki az öregedéstől pánikol az egyébként is önbizalomhiányos...


Nem kell!- mert a kor nem fáj -ha egészséges vagy.


Nem is tudom miért engem az arcom pici ráncockái soha nem izgattak(keveset alszom) -attól viszont hülyét' kapnék ha a hasam lógna,vagy tele lennék narancsbőrrel ha lötyögne a karom stb....


Az biztos,hogy amíg bírok sportosan élek,és igen öregszem de ez természetes. N/43

2017. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!