Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csa én vagyok ilyen perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csa én vagyok ilyen perverz vagy más is a telt, érett nőkre bukik?

Figyelt kérdés

Szóval próbáltam már egy s mást (16-53 év, 45-90 kg), és arra jutottam, hogy a 40es korosztály, azokból is a teltebbek, akiken van mit fogni, azok jönnek be. A környezetemben az ismerősök mind a vékony, magas, fiatal csajokat hajtják én meg ebből kifolyólag nem is tudok közös nevezőre jutni velük. Arra is gondoltam, hogy anya komplexusom van, de hálisten anyummal mai napig jó a kapcsolatom, illetve, hogy "kinövöm majd" de azért eltelt már jó pár év és a helyzet nem változott. Más is jár hasonló cipőben?


27/F



2017. nov. 20. 10:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

11:31

Nyilván kisugárzás nélkül nem működik a kémia, de én ösztönből ezt a típust keresem, a kisugárzás csak utána jön. :P

2017. nov. 20. 11:40
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Én telt fiatal lány vagyok. Akkor ezek szerint én meg aztán tényleg senkinek nem kellek :D
2017. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11:50

Hát kösd fel a bugyid, és kacsintgass erre arra... ne aggódj, biztos nincs veled baj. :)

2017. nov. 20. 11:52
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ebben semmi perverzitást nem találok, kérdező. Evolúciós okokból úgy vagyunk összerakva, hogy kinek a szőke, kinek a barna, kinek a fekete, urambocsá' a vörös haj tetszik. Ugyanígy van ez a kilók terén is. Sőt, még az sincs kőbe vésve, hogy az ízlés nem változik. Fiatal koromban a karcsú, de teltebb, harsányabb idomokat kedveltem. Jó nagy mellek, szép kerek segg. Mára a visszafogottabb, finomabban ívelt formák izgatnak.
2017. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!