Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori ha izmos pasinak telt nő tetszik vagy a párja az?

Figyelt kérdés

Tényleg szerethet egy kigyúrt, vagy nem feltétlenül izmos csak elég sokat gyúrni járó férfi egy husisabb nőt?


Nem gond neki hogy ő foglalkozik az alakjával esetleg még arra is figyel mit eszik es a nő pedig elég husi( nagy popsi, combok stb. aranyosan husi nem kövér de van rajta mit fogni) aki nem jár annyit edzeni?


Nincs ebből probléma, hogy előbb utóbb piszkalja a nőt majd hogy fogyjon le?


Néha látok ilyen párokat az utcán és furcsa nekem, hogy egy ennyire egészséges életmódot követő embernek tényleg tetszhet egy husi csaj.


2017. szept. 28. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt ilyen pasim és nem ez volt a válóok.
2017. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

csak ilyen nőkkel állok szóba hosszútávon.

25F "gyúrós"

2017. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 sose volt probléma kozetetek ez a téma?


#2 nem zavar teged hogyha a csaj nem is akar fogyni? Nem terelgeted effelé?

2017. szept. 28. 20:10
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

nem,mert pont azt szeretem ha kicsit husi.

nem a hatalmas úszógumira kell gondolni hanem h mondjak is arányt, 170 centihez legyen legalább 60-70kiló

2017. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó ez vicces, 170 centihez 60 kiló az csontsovány, és közel se a van mit fogni rajta.
2017. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

EGY IZMOS PASI MÉG MINDIG LEHET CSÚNYA ARCÚ VAGY ALACSONY.


Itt kérlek nézzétek meg ebből a Family Guy részletből ezt a 10 másodpercet:

http://www.youtube.com/watch?v=hZ4u4YIBmpg&t=1m34s


Na ha ez a helyzet, hogy simán előfordulhat ilyen dolog. Mondom: Egy izmos pasi attól még hogy izmos, lehet csúnya és alacsony is. (Ami utóbbi két dolog nem vonzó a nőknek.)

2017. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok:soha nem mondott a kinézetemről egy rossz szót sem.
2017. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Diavolino44 ***** válasza:
68%

En mar az a kategoria vagyok, amit itt azt mondanak, hogy ez mar tul sok. Marmint izom.

En azt szeretem a domborodik a karom, a mellem, szep lepkes a hatam.

Lehet emiatt, nekem a szep nagy mell az idealis a non. Nah ez most egy 45 kg csajon nem lesz. Bar duci kategoria az sok, de egy erosebb testalkatu no az ami az idealis szamomra. Vagy vekony + nagy mell, de ebbol ezer lanybol egy annak is van baratja. Igy nekem semmi bajom nincs azzal, ha "husisabb" de hangsulyozom a husis es a dagadt kozott van oriasi kulonbseg van. Az egyik noies a masik igenytelen.


Amugy, valoszinu meg nem volt izmos/sportos parod. Nekem az exeimnek mikor osszejottunk egyik sem fitness cicababa volt. De idovel a parok szokasai ragadosak. Azota mindegyik sportol, s egeszsegesebben el, s en sose emlitettem, hogy kovessek a peldamat.

2017. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőm alacsony és világ életében kövér volt, a legtöbb pasija kigyúrt volt...

(Szép arca van és hihetetlen a kisugárzása, kedves, aranyos nő)

2017. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Persze! Én gyúrok és az összes barátnőm duci vagy extra duci volt. Eszembe se jutott piszkálni, hogy fogyjon le, mert nekem az ilyen alkatú nők tetszenek.
2017. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!