Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen fogazattal lehet valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fogazattal lehet valakinek kedves átlagos barátnője? Megértik a nők, ha valaki nincs pénze rendbe tenni egy ilyen fogazatot?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 22. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Olyan nincs, hogy nincs pénzed.


Egy fogkőleszedés 5-6000 ft a fogpótlás meg nem kívánság. Ha nem csináltatod meg mielőbb - akár kölcsöből -, akkor az összes! fogad kirohad, és hidd el, egy fogsor sokkal drágább, mint egy-két korona.

2017. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Semmi sem lehetetlen.

Szerintem lehet.

Bár ez kicsit visszavet a löketből gondolom. Mondjuk tök jó úgy enni, hogy megvan mindegyik fogad, meg kényelmes is, meg jó ha megvan. Sehogy se tudod pótoltatni?

Nekem a fogorvosom azt mondta, hogy a kiesett fogakat pótolni kell mert a mellette lévő is kieshet.

Bár ha nem megy, tudok egy kisajtót...hogy megcsináltasd.

2017. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szóval még pénzed sincs :)
2017. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Kôrzeti fogdoki megcsinàl mindent ingyen ,kivéve a fogpotlàst.
2017. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Én allergiás vagyok a fogakra de kegyetlenül. Őszinte leszek, nem vagyok nagyképű se semmi de nekem nem lenne gusztusom hozzád.

Amúgy meg, még pénzed sincsen?!Miből élsz?

2017. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem lenne gyomrom ilyen fogazatú emberhez. Bocsi.
2017. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Iszonyat finnyás vagyok a fogakra.Most elképzeltem milyen bűzös lehet a leheleted..Nem, képtelen lennék megcsókolni bárkit is, akinek ilyen igénytelen a szája.Kérdező próbáld valahogyan megcsináltatni, hidd el előbb-utóbb minden ember több méter távolságból fog veled társalogni a bűz miatt.Nem hinném, hogy jó érzés lenne számodra...az egészséged már meg se említem.
2017. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Kedves, átlagos lány, hasonló fogazattal?

Vagy neki azért legyen rá pénze, hogy szép legyen a foga?

2017. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén engem nem érdekel, ha kicsit kacskaringós egy férfi foga vagy nem tökéletes, de ez túlzás...
2017. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy fog hiány még nem zavar, meg az sem, ha valakinek nem teljesen fehérek a fogai, esetleg van közöttük egy kis rés, ilyenek pl:

[link]

[link]

[link]


De ez konkrétan rohad.

2017. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!