Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényesnek vagy igénytelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényesnek vagy igénytelennek számít az a nő, akinek műkörme van de ápolatlan arcbőre?

Figyelt kérdés

Mindig igénye van rá, hogy új műkörmöt csináltasson havonta, de az arcbőre piros és száraz.

Akkor ő most igényesnek vagy igénytelennek számít?


2017. nov. 23. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A műköröm mintájára hordhatna maszkot is.
2017. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Igénytelen. Egy - az archoz képest - lényegtelen felületbe öl rengeteg pénzt, közben pedig a legfontosabbal nem foglalkozik. Elég érdekes prioritási listája van.
2017. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Igénytelen.
2017. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem de, hanem és.

A műköröm gagyi. FŐleg, a 10 centis, csicsamicsás, strasszos proli stílus.

2017. nov. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mukormom van, kb 2 milivel log tul az ujjbegyemen.

Emelett az arcborom nem szep, problemas evek ota. Rengeteg idot , penzt es energiat belealdoztam mar abba, hogy helyre hozzam, eddig sikertelenul. Alapozot nem hasznalok, mert csak rontana a helyzeten.

Ettol fuggetlenul a higieniamra, hajamra, kormomre, oltozkodesre igenyes vagyok. Es nem is fogok apacakent jarni-kelni azert, hogy passzoljon a borom rossz allapota minden massal. :,D

2017. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha meglátom a műkörmét akkor már tök mindegy hogy néz ki az arca ..... tiplizek.
2017. nov. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A műkörömre 2-3 hétig rá sem kell nézni. Ellenben az arcot minden nap kell mosni többször is, krémeket használni rá, olykor az elhalt bőrt eltávolítani (leradírozni), kitisztítani a pórusokat, letakarítani a sminket, hidratálni... Az ember ápoltsága nálam mindig a fején/száján és a nemiszervén mutatkozik meg. Ha állott vagy büdös (és nem a természetes alapszagra gondolok), nincs foglalkozva a bőrrel-szőrrel-hajjal-foggal, az sokmindent elárul.


Viszont! Az, hogy piros és száraz az arcbőre, lehet allergia is. Például, én is nagyon odafigyelek a magaméra, rendszeresen ápolom, de egy falat tejterméket nem fogyaszthatok, rengeteg kozmetikumot (nem csak alapozót) nem használhatok, mert irritálja, és a hideg még meg is koszorúzza ezt azzal, hogy kipirul és mégjobban kiszárad. Egyszerűen nekem pl. hihetetlen nyűg ápolgatni és nagyon fájdalmas is tud lenni. Nem amúgy, nincs műkörmöm.


Inkább figyelj a szagokra, fogakra, haj zsírosságára és társaira. Az többet elmond.

2017. nov. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A műköröm önmagában igénytelen, az arcbőr csak tetézi.
2017. nov. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy van-e műkörme...ha valaki nem foglalkozik magával, a műköröm, de a belőtt haj sem menti meg.


Nem lehet a száraz arcbőr és a pirosodás genetikai vagy egészségügyi probléma? Ami pl. tőle független.

2017. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én eleve azt nem értem, hogy miből gondolod hogy nem ápolja az arcbőrét?

Én mikor tini voltam, az arcomat kegyetlenül utáltam, mert pattanásos, és gyulladt volt, ami miatt piros is. Hiába használtam rá mindenféle csodaszert, (tonik,bőrradír,krém) egyik sem mulasztotta el teljesen. Szégyelltem is nagyon, de mikor olyan helyre mentem, sminket használtam. Aztán persze sikeresen túljutottam a pattanásos korszakomon. Viszont! Amíg ilyen volt az arcom, akkor is igényes voltam! 3-4 naponta mostam a hajam, naponta fürödtem/fogat mostam, mindig időben szőrtelenítettem, használtam izzadásgátlót/parfümöt is. Szóval szerintem az igényesség nem elsősorban az arcbőrtől függ.

Csak hogy egy példát felhozzak... szívesebben vagyok/lennék egy arcbőrével problémás ember közelében, mint egy szép arcbőrrel rendelkező, de full igénytelen emberrel (zsíros haj, büdös testszag, fekete vagy sárga fogak)! Tudod a hányinger nem az arcbőrtől kapja el az embert (ami sminkkel amúgyis javíható, amíg meg nem találja az ember a megoldást az arcára) hanem inkább attól a bizonyos illattól, ami ez esetben már inkább szag.

2017. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!