Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az átlag alatti, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az átlag alatti, de még igényesnek mondható csajokra írnék társkeresőn, akkor jóval nagyobb esélyem lenne, mintha egyből az átlagos csajokra hajtanék?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy társkeresőre és hihetetlenül nagy a kontraszt. Természetesen az alsó x százalék meg sem fordult a fejemben (nem vagyok mazochista), de vannak átlag alatti, ugyanakkor szolid/igényes lányok is, szóval azon gondolkoztam, hogy vajon ők a közeledésemet miként fogadnák. Többször olvastam már véleményeket, miszerint a társkereső oldalakon még az átlag alatti csajok is tucatszámra kapják a leveleket a jobbnál-jobb pasiktól és ők is lazán szelektálhatnak. Ez tényleg így van? Mert ha igen, akkor végül is tök mindegy kinek írok, ugyanannyi esélyem lenne egy csúnya illetve egy szép lánynál is.

2017. febr. 4. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Társkereső lényege a társ keresés....ha te egy lányról úgy beszélsz, hogy átlag alatti, valószínű nem a társadra lelsz benne...és fájdalmat is okozol neki. Írásodból úgy vélem, nem gondolod komolyan gondolod velük.
2017. febr. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Arra írj,aki megtetszik kép alapján....

Ne érdek kapcsolatot akarj,ha már egyszer társkereső,csak azzal beszélj akivel akarsz is valamit,mert a végén még összejön,és rájössz hogy hoppá,mégsem ezt kerestem.

2017. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, tucatszám kapják, olyan pasiktól, akik el sem olvassák az adatlapját (de az is lehet, hogy nőknek is írnak botok (robot szerű számítógépet algoritmus), a férfiaknak biztos). Na meg jóval kevesebb a nő a társkereső oldalakon mint a férfi, mert az azon látható nők egy része a társkereső üzemeltetője által létrehozott kamu felhasználó (de teljes kamufelhasználó adatbázist is lehet vásárolni, amit csak be kell tölteni), elhagyott profil, nagyon sok kapcsolatban élő (tehát azt nem kereső) ego tuningoló nő, és nagyon nagyon kevés igazi társkereső nő.
2017. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: Ha így gondolkoznék, akkor ész nélkül csorgathatnám egész nap a nyálamat oldalakon keresztül böngészve a szép csajokat. Amikor egy átlag (vagy az alatti) pasi regisztrál egy társkeresőre, akkor nem az az első, hogy levelekkel bombázza a felső X százalék elit csajt, hanem objektívan kiválaszt néhány hozzá illő lányt (mert lehet érezni, hogy valaki nem hozzám való) és náluk kezdeményezni az ismerkedést.
2017. febr. 4. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy ne a külsőségek alapján válassz, hanem az alapján, hogy összeilletek-e, van-e közös hobbitok, érdeklődési körötök?
2017. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5:

ad1: Nincsenek hobbijaim.

ad2: Ha lennének is (mondjuk a kutyakiállítás, hogy egy hülye példát említsek), kötve hiszem, hogy az alapján tartana vonzónak egy mélynövésű pasit egy formás mellű, csinos/sportos érzéki szépség. A társkereső nem egy intellektuális közösségi oldal, hanem egy kőkemény húspiac. Amire te gondolsz, az már csak finomhangolás, amikor már megvan a "kémia".

2017. febr. 4. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!