Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okos és szép lányokat hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos és szép lányokat hol lehet találni manapság?

Figyelt kérdés

Mert mostanában a lányok akiknél próbálkoztam vagy bekébzeltek vagy nem éppen IQ betyárok vagy nem túl szépek vagy ezek bármilyen kombinációja. HA esetleg találok egy lányt aki nem néz ki roszul és még esze is van akkor azoknak már biztos barátjuk van.

Persze tisztelet a kivételnek akik nem tartoznak a föntebb leírtakba.

Szóval a kérdés az lenne hogy hol lehet találni olyan lányt aki jól nézki kedves okos stb. és még nincs barátja?



2017. nov. 25. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig pont az ilyenekkel kéne ismerkedned, a helyesírás közös téma lehetne...
2017. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy étettem hogy elsőre nem tűnt fel majd később derült ki hogy milyen és akkor már nem is tetszet.
2017. nov. 25. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:
És te jól nézel ki? Te intelligens vagy? Mert ha egyik sem, akkor várhatsz.
2017. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Ha nem vagyok jóképű, de a környezetem és az ismerősök visszajelzései alapján elég okos és intelligens vagyok, akkor szerinted hol lenne érdemes ismerkedni? Az eddigi értelmes lányok akiknél próbálkoztam, elhajtottak (pedig a belsőt tekintve egy szinten voltunk).

2017. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha a szépség nem lenne kritérium, akkor találnál okos csajt. Hogy valaki (a mai fogalmak szerint, persze) szép legyen meg még okos is, az baromi ritka. A férfiak esetében ugyanez van, egyébként. Bár a se nem jóképű, se nem intelligens elég gyakori, főleg a társkeresőkön. De ha nagy az ismeretségi köröd vagy még suliba jársz, akkor jók az esélyeid.
2017. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Intelligensnek mondanám magam de szépnek nem, mondjuk mindenkinek más a/az önképe/véleménye.

14/L

2017. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Írhatnál privátban :)

21N

2018. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért akarnál okos lánnyal ismerkedni úgy, hogy a beképzeltet sem tudod leírni és vesszőt sem tudsz tenni? Mármint oké, lehet elvárni dolgokat, csak amit az ember azért cserébe kap a másiktól, nem mindig elég...
2018. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!