Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön miért kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön miért kevés az otthonülős, egyszerű, kis igényű lány?

Figyelt kérdés
Merthogy én ilyet keresek, de nem nagyon találom még azt a helyet sem, ahol kereshetném... nem a társkeresők lesznek a nyerők úgy érzem. :S
2017. nov. 26. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert már mind foglaltak.
2017. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert azoknak a többsége szeret szingli lenni.
2017. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert nekik elveik vannak a társkeresőkkel kapcsolatban
2017. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, de egy társkeresőn sem vagyok fent. Meguntam és megundorodtam attól ami ott van. Egyből letámadós és magukról, vagyis bizonyostestrészükről képet küldős férfiakra nem igazán van szükségem.
2017. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincsennek fenn társkeresőn.De ha mégis,esetleg másképp' jellemzik magukat Ki az,aki kisigényűként keres pl párt?Olvass a sorok között,hátha. .
2017. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Otthonülős vagyok, mégsem vagy kis igényű.

Tudod, ha magas szinten akarod űzni, akkor a rajzolás, fotózás is válhat drága hobbivá, ahogyan manapság könyveket vásárolni sem olcsóság. :)

Ne kösd össze ezt a két fogalmat, kérlek!


22/N

2017. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Mert undorító, ami társkeresőn megy. Nem vagyok nagy társasági ember, pár közeli barátom van és inkább szeretek egyedül tevékenykedni otthon, alkotni, edzeni, tanulni... Vágyom egy társra, de akik társkeresőn vannak, erre többségben alkalmatlanok. Legalábbis én arra nem vagyok kíváncsi, hogy a lábaim közé nyúlkáljanak, a nyakamat nyalogassák idegen emberek, vagy rángassanak az utcán. És igen, lehetsz akármilyen szorgalmas,okos, tehetséges (legalábbis én ezeket szeretném magamon hangsúlyozni és azt szeretném, hogy valaki ezt szeresse bennem), ha nekik csak addig van meg a dolog, hogy te egy olyan lény vagy, akit lehet dugni legálisan. Én többet nem akarom arra pazarolni az időmet, hogy mások kanosságát meg aberrációit nézzem, mert általában csak ilyen randijaim voltak: vagy szexet akartak, holott leszögeztem, hogy nálam ez nem így megy, hol pedig nagyon furcsa emberekkel találkoztam, akik egy depressziós, elborult álomvilágban éltek, amin én nem tudok segíteni, csak lehúztak volna vele...


Csodálom azt, aki ott találta meg élete párját, lehet, hogy bennem van a hiba, de az a hely nagyon-nagyon nem nekem való.

21N

2017. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ott is normális átlag férfiak is, akik normálisak, csak nehéz kivárni, érthető.
2017. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MolotovPunk ***** válasza:

/Csodálom azt, aki ott találta meg élete párját, lehet, hogy bennem van a hiba, de az a hely nagyon-nagyon nem nekem való./

Akkor mi való neked?Otthon ülni és bámulni a fehér falat és várni a csodát?Mellesleg nem kéne azokat kritizálni,akik ott próbálnak párt találni maguknak.

Vannak olyanok,akik csak ott tudnak keresni és nem feltétlenül azért,mert félősek,hanem akár azért,mert tanulnak,vagy dolgoznak és ritkán járnak el bulizni.(Nincs túl sok szabadidejük,vagy nem olyan körökben mozognak ahol sok nő,vagy pasi van.)

Nekem 2 olyan ismerősöm van,akik társkeresőn találták meg a párjukat és azóta is együtt vannak.Nekem is volt már barátnőm társkeresőről és olyan is előfordult,hogy koncerten jöttem össze lánnyal.


Ettől függetlenül én is tudom,hogy a társkeresők nagy részén sokan csak egó növelésből,meg unalomból regisztrálnak be,fiúk és lányok is,de ne higgyük már azt,hogy majd a diszkóban meg szórakozóhelyeken normálisabb különb lányt,vagy fiút találunk magunknak.

Mindenhol lehet találni normális és sok hülye embert is,igen még társkeresőkön is.

Bocs,ha esetleg durván szóltam hozzá,de némi tapasztalatom van nekem is párkapcsolatokból meg társkeresésből bőven,mivel nem vagyok mai gyerek.


30/F

2017. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Tudod, ha magas szinten akarod űzni, akkor a rajzolás, fotózás is válhat drága hobbivá, ahogyan manapság könyveket vásárolni sem olcsóság. :) "


A fotózás nem jó példa. Egy vagyonom fekszik objektívben, állványban, és gépvázban (és még csak nem is olyan profi cucc), de ha már megvan, akkor el kell menni fotózni, mert otthon a négy fal között kevés a téma. Szóval máris kimozdulsz.


A könyv jobb, de az meg tényleg drága, így irány a könyvtár, és megint nem otthon ülsz :)

2017. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!