Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel tudatára adnám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel tudatára adnám, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Dolgozik az egyik boltban egy olyan lány, aki tetszik nekem. Még nem beszéltünk szinte semmit. Havonta 2x-3x járok oda.

Kedves, aranyos, szép, szval nagyon szimpatikus nekem.

Mindig a pénztárban van, ha megdícsérném a szemét, vagy a körmét(mindig olyan szépen van kifestve a körne/műkörme). Az jelzés lenne, h tetszik nekem, és esetleg ő is adhatna valami jelet?

Az a baj, h csak a keresztnevét tudom, így pedig nem találom facen, h megnézzem szingli-e. Ezért nem akarok nagy pofára esést. Illetve utána kellemetlen lenne, odamenni vásárolni.

Ez a bók adhatna valami kezdőlökést az ismerkedéshez?



2017. nov. 26. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezed meddig dolgozik és hogy eljöhetsz e érte hazakísérni. Nem kell túl bonyolítani és kínos dolgokba belemenni ez egyszerű és nagyszerű és utána nem fog cikizni, akkor sem, ha nemet mond, mintha bókolgatsz ott neki idegenként , amin utána röhögnek, majd ha nemet mond neked a munkatársaival, ha meglát.
2017. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha óvatosan akarsz közeledni miért nem inkább csak nyíltan keresed a tekintetét, ha viszonozza akkor elővillantod a legcukibb-magabiztos mosolyod, és figyeled, hogy ő mit reagál? Vagy próbálj előbb általánosabb témát felhozni. Mert kicsit fura ha eddig a blokkot nyomta a kezedbe, és mentél, most meg aszondod miközben a blokkot nyomja a kezedbe hogy "szép kék a körmöd ildikó" és mész is az ajtó fele. Mert az ilyen wut helyzet. :D
2017. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, ha egy pasi a körmömet dícsérné én azt hinném, hogy meleg
2017. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!