Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mennyire ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mennyire ciki az, ha egy férfi fél a fogorvostól?

Figyelt kérdés

Harmincas férfiról beszélünk, az élete sínen van, a dolgai jól mennek, de a fogorvos kiskora óta a mumusa. Retteg tőle. Ha ezt a szót meghallja, rögtön a fúró idegesítő hangja cseng fel a fülében, a foghúzás horrorisztikus perceire gondol, ill. magától a fogorvosi székben töltött időtől kirázza a hideg - függetlenül attól, milyen kezelést kap.


Az egész rendelői miliő rossz hatással van rá - a látvány, a szagok, a fogorvos beszéde... Olyan is volt már többször, hogy ült a váróban, de annyira ideges volt, hogy inkább hazament - és a kezelést végül más időpontra tette; akkor persze már el is végezték.


Érdekes módon amikor viszont kijön a rendelőből, mindig megkönnyebbülve és mosolyogva távozik("Ettől voltam így befosva? Hááhhh!" :D) - de ahogy egy bizonyos idő után újra menni kell, a gyomorgörcs ismét ráköszönt és halálfélelme lesz. Ettől egyszerűen nem tud szabadulni és félő, hogy már nem is fog.


Mennyire tekinthető ez gáznak vagy szánalmasnak egy 30-as pasinál? Egy nő szemében hogy jön le ez a dolog? Vagy a fogorvostól mindenki parázik kicsit, kortól függetlenül és emiatt elfogadható?



2017. nov. 27. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmiség. Egy vonása. Apám is ilyen. Minden kórházban ilyen. így fogadtuk el őt, bátoríttottuk, támogattuk szavakkal, simivel. Ennyi.
2017. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Szinte mindenki fél a fogorvostól nemtől és kortól függetlenül. Ameddig nem rendez jelenetet meg hisztizik a rendelőben valaki, hanem a félelem ellenére uralkodik magán, addig nem gáz. Fogászaton dolgozom, látok ilyent is, olyant is. Igénytelen fogazatnál kevés kiábrándítóbb dolog lehet egy ember külsejében, szóval mindenképp megéri a kellemelenség esztétikai szempontból is, de főképp életminőségi szempontok miatt. 23/L
2017. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Én is ilyen vagyok. A fogorvos, meg a vérvétel az nálam a világvége... nem tudom miért, mert ennél sokkal " durvább" dolgokat meg simán kibírok. Eddig minden nő jól tolerálta.
2017. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Azt tartanám cikinek, ha ez alpaján ítélbe meg egy nő.
2017. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem elég gáz és nyugodtan lehet lepontozni, de amíg én, egy vasággyal együtt 53 kilós vízisiklóalkatú, részben hipochonder jellemvonásokat hordozó, tesztoszteront csak levegőben szagoló nyikhaj huszonéves srácként volt annyi bátorságom és tűrőképességem, hogy KIMŰTTESSEM mindkét bölcsességfogamat (a sok tömésről nem is beszélve, amelyek minimálisan fájdalmasak és tizenéves kislányokon is napi rutinnal végeznek el), addig senki ne mondja, hogy az az életerős - tőlem sokkal férfiasabb alkatú - nagybetűs pasi, aki egy szimpla fogtöméstől retteg, az igazi férfinak számít. Nem akarom én itt játszani a fejem meg büszke lenni rá, de azért érzed a különbséget kettőnk között. Minden fejben dől el. Ne haragudj, de szerintem ez igenis ciki. Meghalni úgysem fogsz, a fájdalmat meg ha én ilyen alkattal bírom, akkor nem tudom, hogy te miért nem vagy képes.
2017. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem ciki szerintem, amíg nem rendez jelenetet. Nekem is vannak férfi rokonaim akik utálnak fogorvoshoz járni vagy kórházba menni, addig húzzák-halasszák amíg tudják. Viszont amíg nem hisztiznek miatta szerintem elfogadható. Nem egy kellemes érzés, persze hogy van az emberben egy kevés félelem. Az kicsit fura hogy megpattansz a rendelőből, szerintem csak rosszabb utána visszamenni, de még ez is belefér.
2017. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Eléggé. Én soha nem féltem. Orvostól félni - azért van, hogy gyógyítson.
2017. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de azért ne hangoztasd sokszor. Válts fogorvost én is ezt tettem, nincs várakozás, nincsenek a váróban sem, nincsenek fura szagok és olyan mintha hazamennék, szinte alszom egyet míg megcsinálják a a fogamat.
2017. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Senki nem szeret fogorvoshoz menni, én sem, de nem is sz..ok be még ha húzatni is kell. Egy fogamat húzták eddig, annál is inkább az érzéstelenítő szurinál csuktam be a szemem....:D:D

Gáznak gáz, kinevetném a barátom, ha ennyire parázna a fogdokitól, de nem nagyon érdekelne, max pár csipkelődős poén alapanyagaként tekintenék a dologra. Mert miért nézzem le emiatt? Mindenkinek vannak ciki fóbiái meg szokásai. Az lenne max kellemetlen, ha elkezdene sírni mondjuk a rendelőben. A legtöbb férfi ismerősöm, ha nem is ennyire, de paráznak tőle, mégse érdekli a párjukat, max kinevetik őket.:D

2017. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!