Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön azért csücsörít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön azért csücsörít sok nő a fotóin, mert azt gondolják, ez bejön a pasiknak? Nem gondolják, hogy eléggé vakon vannak?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen képet lehet látni, és sok - amúgy nagyon széparcú nő - tud borzasztóan kiábrándítani, mikor ilyen arckifejezést vág. Hölgyek, ti azt hiszitek, hogy mi erre beindulunk? Hogy szexinek találjuk?


Társkeresőn mindenki el szeretné adni magát, szóval ebből kiindulva valószínűleg igen... A helyzet az, hogy ezzel pont az ellenkezőjét éritek el. És mintha még rá is játszanátok azzal, hogy olyan butuska fejet is vágtok hozzá. Miért? Mi a célotok ezzel?


Azt gondolom, egy igazi nő tud úgy nézni, hogy attól minden férfi elaléljon - szexisen, vágyakozva, epekedve... Vannak ilyen fotók is azért, hála istennek, de csalódást keltő ez a bugyuta csücsörítésmánia, és mintha egyre több nőt fertőzne meg(már negyvenes nőknél is látni).


Most nyilván lehet azzal jönni, hogy a sportkocsi mellett pózoló, izmaikat mutogató férfiak is vakon vannak, ha azt hiszik, erre buknak a nők. Ennek nyomán akkor az lenne a kérdésem: ennyire nem tudjuk, mire vágyik az ellenkező nem? Miért vagyunk ilyen szinten tévúton? Ti hogy látjátok ezt a dolgot?



2017. dec. 2. 23:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, de szerintem kib aszott visszataszító. Igazi, buta pi csa hangulata van.
2017. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
A lényeg hogy akko is így csináljon, amikor a makkomat érinti a szája.
2017. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Szegények így próbálják csökkenteni a kapott levelek számát. De még így is kapnak bőven.
2017. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó ott a pont! :D

Ment a like!

Pacsi! :D

2017. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

"Most nyilván lehet azzal jönni, hogy a sportkocsi mellett pózoló, izmaikat mutogató férfiak is vakon vannak, ha azt hiszik, erre buknak a nők. Ennek nyomán akkor az lenne a kérdésem: ennyire nem tudjuk, mire vágyik az ellenkező nem?"


Nem akarlak elkeseríteni, de EZ az, amire gerjednek a nők a társkeresőkön. Ne feledd, ezek az oldalak a szuperfelszínes és amúgy is kifejezetten problémás nők gyűjtőhelye.

2017. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A legrosszabb ***** válasza:
6%

[link]


Na ja, ez nagyon bejön nekünk. Jó nagy szopós száj.

2017. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

#6

Undorító.

2017. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Az ebben az igazán borzasztó, hogy már nem csak a nők...
2017. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
sztem is undorító
2017. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Huh, megnyugodtam, hogy nem csak én tartom szánalmasnak a csücsörítő libákat.
2017. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!