Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Egy szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy szórakozóhelyen egy férfi -ha bejön- akkor mennyi idő után érjem hozzátok tánc közben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem hosszú idő után újra discozni (elmúlt 3 hónapban kb. 8x voltam) , és azt kellet megállapítanom,hogy alaposan kijöttem a gyakorlatból.

Egyszerűen sosem sikerült eltalálnom azt a szűk időintervallumot, amikor érdemes már hozzáérni a kiszemelt lányhoz. Ha túl hamar történik ez meg, akkor már volt, hogy jó volt, de sokszor elküldenek. A másik a nehezebb eset. Amikor táncolunk egymás mellet 5-10-15 percet , és kb. 5 perc után érzem, hogy ,,Na akkor most" , csak aztán valmiért (jellemzően mert nagyon bejön a csaj, vagy nem vagyok 100%-ig biztos, hogy én is bejövős vagyok neki valamennyire) halogatom, halogatom, és utána pedig már semmi esély. Volt, az elmúlt időszakban 2-3 ilyen eset, amikor túl sokáig vártam, a vége egyértelmű, hogy mi volt. A legrosszabb az volt, hogy tudtam, hogyha 5 perc után hozzáértem volna, akkor simán jó lett volna.

Tehát mindent összevetve arra jutottam, hogy van egy szűk ideintervallum (kb. az 5. és 10. perc között mióta együtt táncolunk) amikor egyszerűen nincs mese, hozzá kell érni a csajhoz, különben lőttek az egészenek. Az az 5-10 perc mérhető akár nem feltétlenül időben is, hanem pl. 3-4 összepillantásban, mosolyban, de tapasztalatom az szokott lenni, hogy ehhez is kb. 5-10 perc kell :D


Szóval lányok! Mivel holnap megint tervezek menni discoba, ezért kíváncsi lennék, hogy szerintetek az általam leírt ,,elmélet" helyes-e. Tehát tényleg bal..nak nézitek-e a pasit, ha egy bizonyos idő után ér csak hozzátok, illetve tuskónak ha túl korán? Mi az ideális számotokra? Milyen fokozatokban épüljön fel a testi kontaktálódás? Gondolok itt pl. h először csak ,,véletlenül" hozzátok ér, aztán modnjuk megfogja a derekatokat, megillatolja a hajatokat (:D) , stb.


A kérdésnél kérlek tételezzétek azt fel, hogy alap szinten bejön a csávó, a többi a viselkedésétől függ.


Köszi:)



2017. nov. 23. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Férfiként mondom, hogy ez nagyon lúzer kérdés.


Nem mered megérinteni a nőket? Én már az első pár percben érintem őket.


Nem is csoda, hogy exbarátnőmmel már az első randin lefeküdtünk...


Legyél bátrabb, mert ezek alapján egy gyáva kisfiú vagy, nem pedig egy bátor férfi. A diszkóban esélyed sem lesz...

2017. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaajj első.....te olyan vicces vagy. :DDD
2017. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy lányoknak/nőknek szól a kérdés kedves első.
2017. nov. 23. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Alapból érintéssel indítok, először tánc kezdetekor kéz megfogása, majd derék/csípő (ő pedig nekem váll). Ez ideális esetben max. 1-2 perc alatt megtörténik.


Elsővel értek egyet.

2017. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ja, és lányoknak szólt a kérdés, de valószínűleg több lányt szedtem fel, mint egy átlagos lány, szóval relevánsabb a véleményem. :DD
2017. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Az 1. vagyok.


Úgy látom Kérdező, te még nem tudod, hogy az ilyen kérdéseket nem lányoknak kell feltenni.


A lányok ugyanis olyanok, hogy mondanak dolgokat, de az nem feltétlenül tükrözi a valóságot akkor, amikor a gyakorlatra kerül a sor. Ezt te még tapasztalatlan srácként nem érted, de majd megtanulod.


Olyan embereket kell Kérdezni, akik sikeresek a nőknél. De tudod mit? Fogadd meg a nők tanácsát, de aztán ne panaszkodj, hogy neked nem megy a csajozás.


Még így a végére annyit, hogy elnézést a fogalmazásért, lehetett volna szebben is.

2017. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Az a legjobb, ha nem discoban próbál fölszedni. Vagy ha feltétlen muszáj, akkor ne kelljen vele vonaglani mint a 15 éves tiniknek. Jöjjön oda és hívjon el valamerre beszélgetni, de ne a tánctéren fogdosson...
2017. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kezet fogd meg es huzd kozelebb. A derekat is megfoghatod. Ezek nem intim zonak.


En emiatt tuti nem kuldenelek el. De az en vagyok.

N

2017. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
1-es meggyőzött a gondolatmeneted, logikus. Szóval: várom mindenkinek a válaszát, aki kompetensnek érzi magát a kérdésben.
2017. nov. 23. 20:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, nyugodtan hozzáérhetsz - nyilván nem a seggét fogd meg úgy elsőre, csak mondjuk lazán a derekát -, ha nem tetszik neki, úgyis jelzi (szól, elhúzódik).


Aki nekem tetszett, rögtön engedtem a közös táncot, meg életem első csókját is egy buliban kaptam 22 évesen.

Alapból flörtölni jártam bulikba, de csak szingliként.

Kis tánc, csók, aztán go home - le nem feküdtem senkivel, de ezt egyértelművé is tettem, pl nem dörgölőztem hozzá, etc.

2017. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!