Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Titeket mennyire érdekel, hogy egy pénzes pasinak miből származik a vagyona és hogy mennyire tisztességes ember?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Semennyire, legyen kertvárosi villa, nyaraló, bömös, felőlem maffiózó is lehet.


Tényleg ennyire ostobák vagytok egyébként, vagy csak megjátsszátok?

2017. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességes legyen, akármennyi pénze is van
2017. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Na de hol kezdődik a tisztességtelenség? Ha valaki mondjuk nem, vagy csak minimálbérre jelenti be az alkalmazottait, az még belefér? Esetleg ha áfát csal?
2017. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem. 2-es voltam. Főleg, a bejelentés miatt
2017. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom a 2. válaszolóhoz, nem pénzre utazom, van saját életem/keresetem, nem kitartott nő vagyok, hogy pénztárcához kelljen vonzódnom. Innentől tök mindegy mennyit keres a másik, amíg nem nekem kell eltartanom, de az nem mindegy, hogy mivel.


Nekem probléma lenne, ha a pasim vállalkozó lenne és nem jelentené be az alkalmazottait...

2017. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Akkor bizony a vállalkozók többségével problémátok lenne, mert ilyen mértékű közterhek mellett gyakorlatilag csak a multiknál és a közszférában vannak rendesen bejelentve az alkalmazottak.
2017. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a pénzt nézem, hanem a stabilitást. Aki a tudásával és a szorgalmával szedte össze a vagyonát, arra lehet hagyatkozni, az megingathatatlan. Aki random nyert, annak meg egyszer az életben szerencséje volt, amúgy meg lehet, hogy egy lusta, motiválatlan senki, akit úgy bottal se. Ha meg nem tisztességesen szerzi, főleg nem hat meg. Mások 3 műszakot tolnak, ez meg élősködik? Kezdene a fene vele.


A vállalkozókat egyébként sem szeretem. Mindegyik olyan szemtelen, mint a piaci légy, hogy hirdesse magát. Ú, de ki nem állhatom az ilyen buzgó bolondokat, akiknek rendes munkaidejük sincs, aztán vagy játsszák "sohanemérekrá" urat, vagy egész nap csesztetnek, mintha te mindig ráérnél, ha meg szóvá teszed, jön a fölényeskedés, hogy így jár, aki nem vállalkozik, meg aki még egyetemen szív... Kössz, inkább kussolj.

2017. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire lehetőség van rá, legyen tisztességes, szóval nem jönnék össze egy csaló cégvezetővel, aki nem jelenti be az alkalmazottait, vagy csak minimálbérre/bérminimumra, nem érdekel, hogy milyen kifogásokkal mosdatja magát. Egy dolgozónak jobban elnézem, ha elfogadja az ilyen helyzetet, mert meg kell élni, de közben keresi a jobb lehetőséget.


Egyébként meg tökmindegy, mit írok, mert úgyis le fognak pontozni...

2017. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Apró stiklik fölött szemet hunynék (nem gazdag pasinál is...)... súlyos törvényszegővel vagy olyannal, aki etikailag nagyon megkérdőjelezhető viselkedésű, nem lennék együtt.
2017. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!