Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okozott problémát neked, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott problémát neked, hogy jó pár évvel fiatalabbnak vagy idősebbnek nézel ki a korodnál?

Figyelt kérdés

Én 25 éves arác vagyok,de sokan 17 körülinek mondanának.

Netes ismerkedésnél okozott már hátrányt nekem ez,mert nem hitték el,hogy tényleg 25 vagyok.

Pedig nem is vagyok 30 kg vasággyal mint sok tini srác.


Nektek ez okozott már gondot?


2017. dec. 3. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább előny nőként, hogy 21 évesen 18-nak nézek ki.
2017. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig nem tudtam eldönteni mert volt aki sokkal fiatalabbnak néztek meg olyanok akik idősebbnek. Aztán rájöttem hogy valószínűleg nem elég férfias az arcom az lehet a baj.
2017. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

16-17 éves korom óta 20-nak mondanak, most végre beértem a korommal a kinézetem.:D Nekem inkább azzal szokott gond lenni, mikor megtudják a valódi korom, onnantól elkezdenek gyámolítani, és azt nagyon nem szeretem. Tehát pl. hogy jaj, te még kicsi vagy, neked még ki kell élned magad, te még nem tudod, mit akarsz... Ó, istenem, fogjátok már fel, hogy nem a kor dönti el... Rendszerint 25-28 éves nőknek nagyobb sikerük van ilyen szempontból, szóval én már várom, hogy annyi legyek. :D

21N

2017. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Társkeresésben nem. Mondjuk én nő vagyok, férfiaknál ez nagyobb hátrány szerintem.
2017. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
30 éves vagyok. Az egy éves kislányomat tartottam a karomban, amikor odajött egy vadidegen nő, és elkezdte mondani, hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen, nekem iskolapadban lenne még a helyem, ugye nem az enyém. Mondtam, hogy de és van egy 4 évesem is. Csak hápogott :-DDDD
2017. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfiként nekem hátrány, hogy 20-25 közöttinek néznek, maholnap 31 évesen. Nem vesznek komolyan, nem kapok esélyt bebizonyítani, hogy jófej vagyok, mert a korosztályom "taknyos kölöknek" néz, ezért beszélgetés kialakítására is kevesebb esélyem van. Nem mondom, hogy nincs, mert ez nem igaz, de 10-ből kb 2-szer kapok csak lehetőséget, a többi elkönyvel kölyöknek.
2017. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Okozott már korábban, a kinézetem 5-6 éveket öregített rajtam, de mikor váltottam, akkor már annyinak néztem ki, mint amennyi valójában vagyok. :) Max 1-2 évvel szoktak tévedni.


Az okot nem mondtad el, miért néznek ennyire extrém mód fiatalabbnak. Ha az arcod kisfiús, azon csak arcszőrzettel tudsz változtatni, hogy kicsit férfiasabban nézz ki, esetleg szemüveg, komolyabb öltözködés.

2017. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!