Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Divat lett az idős nő - fiatal férfi felállás?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen olvasom, hogy ha egy idős nő megteheti, akkor inkább fiatal férfit választ, ahogy az idős férfiak is inkább fiatal nőt választanak, ha megtehetik. Itt van például ez az eset:


[link]



2017. dec. 3. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen. Hiszen ott a megdönthetetlen statisztikai bizonyíték: 1 blikk cikk.
2017. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Bármennyire is próbálják reklámozni az idősebb (30 feletti) nőket a média által, sorozatokkal, egyszerűen nem megy.

A férfiak a fiatal és termékeny nőkre gerjednek ösztönből, míg a nők a védelmet nyújtó, egzisztenciával rendelkező, igazi férfira. Férfivá fel kell nőni, le kell tenni sok mindent az asztalra önerőből, hogy nagybetűs FÉRFI legyél, míg egy nő már serdülő korától NŐ, onnantól kezdve, hogy elkezdenek megjelenni a formái. Már tizenéves korától.


Kivételek persze mindig vannak, Madonna és a többi híresség aki fiatalabb férfival jön össze. De mutass nekem már egy magyar, hétköznapi (nem celeb) 40 éves nőt, aki 25 éves pasival jön össze? Szinte nincs is ilyen.

Az meg, hogy 40 éves férfi 25 éves nővel jön össze, olyan hétköznapi, hogy amit reggel kiszartam az is különlegesebb. (Bocs, a vulgáris kifejezésért, de így igaz)

2017. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Ha a divatot meghatározó tényezők körét körülbelül háromnak vesszük akkor valóban divat lett. Ha viszont egy milliós társadalmat figyelünk akkor a divat szó az amit legutoljára felhozhatunk. Inkább a nem létezik kifejezés a találóbb.


Ellenben a fiatal nő idősebb férfira nyugodtan mondhatjuk, hogy divat. Ezt nagy számban és magam körül három vagy akár több példából is látom.

2017. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Volt 40-es főnököm összeszedett egy 25 körüli nőt. 2 évig tartott a nagy lamúr, szeptemberben lelépett a csaj egy korban hozzáillő pasival.


A pasikkal elelntétben, a legtöbb 40-es nő nem akar 25 éves pasit. Az már más kérdés, hogy keresztanyámra társkeresőn folyamatosan nyomul ez a korosztály.

2017. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Legalább annyi férfinak tetszenek idősebb nők mint ahány fiatal csajnak az idősebb férfiak. A különbség annyi, hogy az idősebb nőket lényegében egyáltalán nem érdeklik a fiatalabb férfiak. Kivéve pár esetet megyénként.
2017. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Mert egy 40 éves nőnek van annyi esze, hogy nem áll össze 25 évessel. 40 éves férfira ez már nem igaz. Aztán ha a sokkal fiatalabb hölgyike felszarvazza, remélem, azzal se lesz problémája.
2017. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A 40 alatti emberek fiatalok,40-60 év között középkorúak,60 felett idősek.Szóval nem divat hogy 60 feletti nők 20-as,30-as férfiakkal lennének együtt.
2017. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

35 vagyok es 20-25 kozotti sracok jonnek be. Mivel naponta sportolok ,ezert ranezesre nem szembetuno a kulonbseg.


A baratnoim is a fiatalabb pasikat szeretik.

N

2017. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MolotovPunk ***** válasza:
Nyilván van ilyen is,de én általában inkább a fordított verziót láttam mostanában.Munkahelyemen egyik volt kolléganőm most lett pár hónapja 23 éves és neki 45 éves pasija van.Ha jól tudom kb 3 éve vannak együtt.....
2017. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lett divat. Kb. annyi ilyen van, mint 10-20 éve volt, max. picivel többen felvállalják. Ráadásul azért 1 db színésznős cikk (művészvilágban úgyis szabadosabbak) alapján...
2017. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!