Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában egyre nagyobb divat az "idős csaj, fiatal pasival" felállás?

Figyelt kérdés
Egy fiatal lánynak akkor nincs is esélye, csak az oviban?! :O
2014. jan. 9. 02:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pontosan
2014. jan. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"divat"
2014. jan. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a környezetemben nem látok ilyesmit, inkább az ellenkezőjét.
2014. jan. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3.al egyetértek.


szinte csak olyannt látok hogy 14-15éves csajok 18al vagy felette..

2014. jan. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyre nagyobb divat? Egyáltalán nem. Vannak itt mindenféle korú emberek mindenféle korú párral.


Nagyon gyakori, hogy a pasi egy pár évvel idősebb. De fordítva is elég gyakori. Nincs ebben semmi rossz, nincs sehol leírva hogy csak idősebbel/fiatalabbal lehet járni.


Ennyi erővel a 14 éves fiúk is panaszkodhatnak, hogy a velük egyidős lányok a 20 évesek után csorgatják a nyálukat...

2014. jan. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Ez oda-vissza igaz.De főként nőkre jellemző,hogy a párjuk idősebb.

Engem nem zavarna,ha egy 30-40 éves nőt kettyintgethetnék.

2014. jan. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy észre vettem, az a több, hogy x a csaj és 1-2 vel több vagy akár kétszer annyi éves a pasi.

Sok az, aki érettnek érzi magát tévesen.

Na meg az apa komplexusos is sok.

De ha 30 felett mindkét fél, akkor már nem számít.

2014. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is a nálam 5-10 évvel idősebb -nők- tetszenek.

Nem divatból, hanem mert érettebb, norálisabbak, szeretheőbbek is mint a korombéli lányok. Örülnek egy csokor virágnak, a fiatalabb lány ezt fejemhez vágja, hogy miért nem ékszert vettem neki. Ha velem van akkor velem is törődik, nem a telefonján chatel más srácokkal. Tapasztalt a konyhában, és a ágyban. Szeretik ha kényezetik. Nem várják el hogy minden nap tökéletessen nézzek ki.

És még sorolhatnám hogy mennyive jobbak a fiatalabb korosztálynál.

23f

2014. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyakoribb mint eddig..

Pont azt látom, hogy szinte minden 5. 21-23 évesnek 35 feletti, de inkább 40-es párja van...



Mekkora korkülönbség gondolsz?

/nekem már a szüleimnél is úgy van, hogy az édesanyám az idősebb/

2014. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanaz az oka mint a fordítottjának, a saját korosztályában nem talál megfelelő partnert.
2014. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!