Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedünk ilyen furcsán mi emberek?

Figyelt kérdés

Mindig az kell aki elérhetetlen, tudok rá példát a saját életemből is hogy volt egy csaj aki egyből összeakart jönni velem, meg azt akarta hogy egy helye dolgozzunk, mondtam h ne is találkozzunk. Aztán mikor összejött egy sráccal akkor bosszantott a dolog már, addig nem.

Nagyon bejöttem egy csajnak, egy szórakozóhelyen voltunk, látta, hogy konkrétan le***om, ott szerveztem le a randit messengeren egy másik csajjal holnapra.

Ez a lány úgy nyomult rám mint a pasik szoktak a csajokra. Aztán már mikor többször találkoztunk mondtam hogy járjunk, de ő nem akarta. Meg persze én sem voltam olyan elérhetetlen, mert ha egy ilyen jó csajom lenne minek menni más után...

Ezt nevezik "needységnek" olvastma ilyen puás cuccokat, azt írják benne hogy nagyon gáz.

De tényleg mindig úgy van, hogy akivel csak szórakozok vagy amég valakivel szórakozok addig adja magát, ha kicsit komolyabban akarok valamit már elriasztom.

És fordítva is ez van.


Más is tapasztalt hasonlót? vagy csak nekem nem sikerül soha jó embert találni?

25 F



2017. dec. 4. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
9%

"Mindig az kell aki elérhetetlen" ... elég volt eddig olvasni és már ráírom, hogy fasság, amit írtál.


End of story.

2017. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tudat alatt az lehet, hogy aki könnyen kapható, azt úgy érezzük, hogy ott van talonban, nem kell érte semmit sem tennük, és ha nem jön össze a jobb, akkor még ott van a másik.

A nőknél meg kell is vonzalomhoz igen, hogy ne legyen egy pasi "needy" mert abban nem látják meg a férfit, aki szó nélkül megtesz mindent a nőnek, meg pitizik neki.

A komolyra fordulásnál még az is lehet, hogy kezdetben erősebb a vágy az új dolog miatt, vagy túlértékeli a másikat, és azért vágyik rá ennyire, aztán 1-2 randi után meg lehet hogy rájön, hogy ő ebből inkább nem akar komolyat, csak az elején tűnt jónak a dolog.

2017. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!