Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as éveiben járó férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as éveiben járó férfiként történt már veled olyan, hogy vonzódtál valakihez, mégis furcsán, bántóan viselkedtél vele?

Figyelt kérdés
Piszkáltad? Direkt nem reagáltál, ha ő kommunikált irányodba? Ha igen, meg tudod mondani, miért csináltad? Végül összejöttetek?
2017. máj. 16. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy harmincashoz nem gyerekes ez kicsit ...

-mondjuk itt is akad pár gyermeteg 'agyú harmincas....

2017. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vettem a véleményed. Bár ez nem válasz a kérdésemre, de köszi. Mellesleg a 30 az csak egy szám, van aki 30 évesen koránál sokkal érettebben, komolyabban viselkedik, van aki meg kevésbé. De most ez totál mindegy. Volt egy kérdésem, aztán várom, hátha valaki magára ismer és megosztaná velem a dolgot.
2017. máj. 17. 11:51
 3/3 anonim válasza:
Igen, volt. Én azért csináltam, mert nem akartam a másiktól semmit, nagyon nyomult. Amikor egy nő nyomul, az nekem olyan selejtes, visszataszító. Ráadásul férjezett volt. Arra gondoltam, hogy velem is ezt csinálná. Érdekelne, hogy nálad mi lett a vége?
2018. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!