Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúkat zavarja ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat zavarja ha egy lány a pszichiátriai intézetből jött ki nemrég? Kizáró ok lenne ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát kizáró ok lenne, ha ezzel nyitna. Először mutassa nekem a jó oldalát, amikor meg kezdünk elmélyülni és ez előjön, akkor nem zavarna, sőt örülnék, hogy fel meri vállalni előttem.
2017. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam igen. 16 évig éltem egy bipoláris nővel. Maga volt a polkol, de kitartottam mellette jóban rosszban (de leginkább a rosszban voltam mellette).

A vége az lett hogy fél évig szeretőt tartott aztán elhagyott. Utána sem lett vége, ahol lehetett megkeserítette az életem mert neki nem jöttek össze a dolgai én viszont őjranősültem és boldog voltam. Na ő ezt nem bírta elfogadni.

2017. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Mindenkinél kizáró ok lenne, ha egy fél ismerkedésnél ezzel nyitna viszont, ha ismerem az illetőt egy ideje és úgy tudom meg róla akkor nem lenne kizáró ok. Bár ez nagyban függ attól is, hogy milyen ok miatt volt pszichiátriai intézetben. (Én is voltam.)
2017. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez komoly dolog jobb az elején myilt lapokkal játszani. Persze csak szex alapon ink. A kinézet fontos
2017. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy miért volt bent.
2017. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mivel valószínűleg olyan problémák miatt került oda, amikből nem lehet teljesen kigyógyulni, nem hiszem, hogy reális esélye lenne. Meg azt sem tudom, egyáltalán hogyan ismerkednénk meg.
2017. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A bnőm is volt, még tini korában megnyiszálta a csuklóját meg depressziós volt valami szerelmi bánat miatt. Már az első randin kiszúrtam a sebeit de nem akartam rákérdezni. Aztán elmondta nagy nehezen persze nem problémáztam miatta csak nagyon sajnáltam ami vele történt. Aztán évek után is teljesen kiegyensúlyozott, minden okés vele, kicsit kishitű ebből még nem sikerült kigyógyítanom, de amúgy teljesen normális. Belegonolva én is nagyon hülye voltam 14-18 éves koromban szóval nem ítélkezem emiatt.
2017. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ohhh viszont azt elfelejtettem leírni, hogy egyik barátomnak is volt bipoláris barátnője na hát az a csaj tényleg nem volt komplett. És sikeresen megkeserítette a haverunk életét, szinte nem is láttuk akkoriban. 3 évig kűzdött majd feladta persze a szakítást sem úszta meg testisértés nélkül, az a csaj nem volt komplett :/
2017. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Önmagában nem az...de tudni szeretném, hogy mi volt a baj, tapasztalni, hogy milyen állapotban van és ha minden oké, lehetséges, hogy összejönnék vele. De az őszinteség mindenekelőtt.
2017. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
A nők többségét simán bent lehetne tartani valamiért, úgyhogy szerintem nem zavarna, mert megszoktam már.
2017. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!