Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feminin az arcom férfiként, és csak a tiniknek jövök be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hajviseleten nem tudok változtatni a fejformám miatt, szakállam nem nő rendesen. 28 éves vagyok, de 10-et letagadhatok.

A tiniknek bejövök sokszor, a 20 feletti nők viszont nem foglalkoznak velem. Őszintén szólva kezd idegesíteni a dolog.


2017. dec. 7. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
használd a tiniket! :)
2017. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Örülj neki, hogy bejössz a tiniknek! Én se tiniként, sem most 38 éves férfiként nem jöttem be nekik soha. Pedig nekem aztán mindig is õk jöttek be igazán.
2017. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy a szakállad nem nő rendesen? Egy kis borosta is férfiasabbá tesz már.
2017. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincs rendes borostám, csak foltokban.
2017. dec. 7. 13:56
 5/19 anonim ***** válasza:
Alacsony is vagy?
2017. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Sosem értettem a rinyagépeket, akik olyasmi miatt rinyálnak, mely nem is probléma. Húzz meg minél több tinit (16-17 évest), problem solved!
2017. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
Mit tegyél? Örülj!
2017. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
180 centi vagyok, nem kifejezetten alacsony.
2017. dec. 7. 14:04
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj... a 18 évesek között is vannak komolyabb, szerethető lányok.
2017. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Azért egy 28 éves férfinek nem feltétlenül egy tizenéves kislány minden álma. Könnyedén osztogatjátok itt a tanácsokat, de lennétek ti is ilyen helyzetben, egész máshogy állnátok hozzá. Nem a szex a minden, a Kérdező is gondolom inkább komoly kapcsolatot szeretne, egy nővel, nem pedig egy gyerekkel.

Ismerős egyébként a helyzet, hasonló korú nő vagyok, de rendszerint 18-22 évesnek szoktak nézni és én is bejövök az ilyen korú fiúknak. Az arcuk egyszerűen leírhatatlan, mikor megtudják a koromat :D Volt már belőle kellemetlen helyzet is mondjuk, de többnyire csak jókat nevetünk a dolgon. Nőként mondjuk egy ilyen helyzetet nyilván könnyebb kezelni és együtt élni vele, és nem jelent gondot a társkeresésben.

A testalkatod milyen? Ha vékonyabb vagy, kis edzéssel, izomzat felszedésével azért sokat lehet javítani a helyzeten szerintem, mert az arcoddal tényleg nem tudsz mit csinálni.

A mi korunkban ez még sokszor bosszantó dolog, de 10-15 év múlva mennyire fogunk örülni ennek az adottságnak...:)

2017. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!