Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem fogom megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem fogom megtalálni a társam, mert átlagos feminin férfiként olyan elvárásaim van, mint egy átlagos nőnek?

Figyelt kérdés

Jól nézzen ki, legalább olyan fontos a kinézet, mint egy átlagos nőnek.

Fontos hogy legyen egzisztenciája, legyen magabiztos, határozott, céltudatos. Legyen humora, küzdjön egy férfiért, ne csak a férfi udvaroljon,


2017. márc. 29. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tisztázzuk le, mit értez azon, hogy "feminin férfi"
2017. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék,hogy nálad mit jelent az "átlagos feminin férfi".
2017. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
érzelmes, lelkis
2017. márc. 29. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

búzavirág ?

30/f

2017. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem az elvárásaid miatt nem fogod megtalálni a társad,

csak abba gondolj bele, hogy egy hetero nőnek minek kellene egy férfi testbe bújt NŐ?


21/L

2017. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En ilyen no vagyok amit leirtal, de nem kenyerem a folyamatos lelkizes, baratnoim sincsenek mert toluk se birom az allando picsogast. A konstruktiv eszmecseret szeretem, ha problema merulne fel barmilyen teren. Es a paromtol ugyanugy hatarozottsagot varok, hogy a sajat eletet kezben tudja tartani, en nem kivanom a masikat iranyitani csak azert, mert esetleg minden helyzetre vannak otleteim, tippjeim. Szerintem alap emberi tulajdonsagnak kellene lennie a hatarozottsagnak, legalabb a sajat dolgainkkal kapcsolatban es a barati korombe se vennek fel olyan embereket, akik ilyen kis elveszett lelkek az eletben.
2017. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6ossal egyetértek

N25

2017. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!