Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randi után 4 nappal keres csak a pasi, az komolyan vehető?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Sokszor a férfiak szándékosan várnak pár napot.

Szerintem még nincs veszve :)

2017. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom. Velem is csinálták már ezt a játszmát, és sok férfitől/nőtől hallottam már, hogy szándékosan várnak egy üzenetre való válasszal fél napot meg napokkal később keresik az illetőt randi után, merthogy a vágyakozás és a várakozás szerelmesebbé tesz, meg megadja a varázst, meg tudja a lófsz, honnan szopták elő ezt a baromságot a közeledem-majd ha ráharap, távolodom stratégiával együtt.


Ami azt illeti, az üzenetre való válaszolás késésével együtt tudok érezni, néha én sem nézek a mobilomra fél napig. Na de az a minimum, hogy randi után biztosítom a személyt arról, hogy érdekel, egyértelműen és azonnal, illetve ha nem, ezt kulturáltan, mihamarabb közlöm vele, amint biztos leszek ebben és nem látom értelmét folytatni. A másik meg, ha valaki ezt szándékosan nyomatja nálam, csak azt éri el, hogy vágyakozás meg várakozás mámora helyett otthagyom a bús pícsába és azzal foglalkozom, aki miatt nem kell ennyit idegeskedni meg filózni. Velem ne szórakozzon senki, nem vagyok már kamaszkislány, hogy élvezzem ezt a töketlenkedést. Ha a randi másnapján nem ír, kuka. Ha előadja miszter elérhetetlent, aki félnaponta egyszer válaszol, mindezt életvitelszerűen, kuka. Ha valaki nem méltat heti egy találkozóra, holott egy városban élünk, kuka. Távkapcsolatba meg amúgy sem kezdek.


Én azt mondom, hogy szard le. Arra nincs kifogás, hogy valaki eltűnik, mint kurvva a sezlonról egy olyan világban, ahol még az emberek is wifit sugároznak magukból jóformán és meg sem tudsz mozdulni szinte sehol napi FB használat meg e-mail nélkül az üzleti életben sem.

2017. dec. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
@2: A "hülyeség napokat várni"-résszel egyetértek (szerintem is nettó baromság), a többi viszont szerintem egy kicsit sarkos. Attól, hogy az emberek nagy része 24/7 a facebookon meg az interneten lóg, még nem jelenti azt, hogy mindenki így van vele. Viszont ha egy pár eljut a randiig, ott már majdnem biztosan telefonszám-csere is történt, ott meg közvetlenül elérhető mindenki. Innentől ha valaki egy sms-re nem tud válaszolni, akkor hogyan várható el több?
2017. dec. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
4 nap már sok. Ez azt jelenti, hogy vagy játszmázik, vagy nem nagyon fogtad meg. Szerintem mindkét opció esetében kuka.
2017. dec. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell a lany en mar elkoszones utan irok neki, mert nem birok varni h megtudjam h sikerult :)

25F

2017. dec. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te komolyabban veszed, mintha azonnal keresett volna. Valószínűleg ezt ő is tudja, és éppen ezért tett így.
2017. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha játszmázik akkor nem érdemes vele foglalkozni. Legalábbis velem ne játszok, taktikázzon senki, legyen nyilt és őszinte, én is ilyen vagyok másoktól is elvárom.

Ha találkozom valakivel és a randin már eldöntöm hogy akarok-e folytatást akkor megmondom face to face hogy igen vagy nem de nem várok el viszont választ azonnal.

Ha egy napon belül nem jelentkezik akkor lezártnak tekintem a kapcsolatot. Ha már az elején kétségei vannak akkor nem kell folytatás.

2017. dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Engem első tali utan egy hétig nem keresett es én se őt. Megbeszeltuk h hetvegen megint talalkszunk ,aznap hívott. Hetvegen voltunk csak együtt ,hétközbe kb ketszer beszéltünk telefonon.

Aztan mar együtt is lakunk.

n25

2017. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lifeishard ***** válasza:
70%

#2-es Válaszoló: van, akinél működik, van, akinél nem. :)

Mondjuk a 4 napot én is soknak gondolom.

Véleményem szerint az a baj, hogy sokan túltolják ezeket a "teszt-dolgokat", vagy nem értik a lényegét.

Az ember ideje véges, ezért úgy gondolom, muszáj valamilyen módon tesztelnie a jelöltjeit. A "teszt" tehát 'hasznos' (hiszen mindenki ideje értékes), a "játszma" viszont haszontalan, mert céltalan, illetve, ha lehet bármilyen célja is (bár nem gondolom, hogy van), az maximum a szó pejoratív értelmében vett dominancia megszerzése lehet.

A kettő között keskenynek tűnik a határ, de íme egy példa:

jónéhány PUA és női magazin is azt tanácsolja, hogy direkt (!) késs a randiról (nem 5 percekről beszélünk, az még természetesen is beleférhet), mert így "tesztelheted", mennyire türelmes a másik. Ez szerintem nem teszt, hanem játszma:

1./ egy kapcsolat elején, egy randin a legtöbben óhatatlanul is a legjobb formájukat akarják nyújtani, így lehet, hogy nem leszel lekapva a 10 körmödről, node éppen ezért nem is fogsz ennyiből képet kapni arról, hogy a másik mennyire türelmes;

2./ egyáltalán nem biztos, hogy azért vár meg, mert ennyire bejössz neki...;

3./ ezzel a húzással csak azt bizonyítod, hogy hajlamos vagy játszmázni, és nem tiszteled a másik idejét;

4. nyilván nem mondod meg, hogy direkt késtél, de mennyire jó rögtön hazugsággal indítani (főleg, ha ki is derül)...

Kérdező: ennyiből nem fog kiderülni, hogy komolyan vehető-e; véleményem szerint még ne temesd, de légy résen.

32/F

2017. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami oldalon olvasott valami hülyeséget vagy valami haverja tele dumálta a fejét, hogy ilyenkor várni, kell sőt olyat is hallottam, hogy meg kell várni, hogy a nő írjon először.


Szerintem, ha szándékosan várt akkor annak két oka lehet.

1. taktikázott mert midenképp folyatni akarja veled

2. taktikázott mert félt ha tul hamar ir vagy hív akkor túlbuzgónak-papucsnak-rámenősnek gondolod és azért nem akarod majd vele folytatni

Ebben a két esetben szerintem még adj neki egy esélyt.


Az hogy csak elfelejtette nem valószínű szerintem.


De te tudod mennyire volt jó az első randi. Ha jó volt akkor nem valószínű, hogy nem akarja folyatni veled és azért várt volna.


30f....


Sajnos sokszor túl sok a játszma, amibe az emberek tévhitből haverok barátnők befolyására bekerülnek mert túl paráznak mindent, de elfelejtenek önmaguk lenni és egymásra figyelni és szerintem a jelenkor társkeresési problémainak fő gyökere.

2017. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!