Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak itt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak itt a férfiak hogy a nőknek a pénz és a külső számít amikor nekem nincs pénzem és jól sem nézek ki de sose volt gond barátnőt taláni?

Figyelt kérdés
Méghozzá csínosabb nők voltak életemben..
2017. dec. 11. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig azért, mert ha nem lenne mire (vagy kire) fogniuk a kudarcaikat, akkor kénytelenek lennének magukba nézni és ezt nem bírná el a törékeny kis egójuk. Klasszikus felelősséghárítás, semmi több.
2017. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lazy Lover ***** válasza:
37%
100 ból 1 szitu de kinek mi a csinos?
2017. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Valami fa$$ág mindig kell bűnbaknak, másképp a valósággal kéne szembenézniük, ahhoz gyávák vagy túl egoisták, hogy beismerjék a hibáikat. Így megragadnak egy szinten és nem mozdulnak onnan el. Szellemi vegetálás ez.


Egy ilyen embert ismerek a környezetembe. Egy mondatot nem tud helyesen leírni és csak a fitnesz 3,14nákat lájkolgatja, ő meg úgy fest közbe mint egy majom. Mondjuk még ő se nyivákol emiatt, csak konvergál efelé a világnézete erősen.

2017. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Egy névtelen felhasználó bármit mondhat. Talán nem is férfi vagy, hanem nő. De ha igazat is beszélsz, te csak egy vagy.
2017. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne a gyakoris srácokból indulj ki. Én is csóró voltam világ életemben. Mégse nagyon voltam egyedül az elmúlt 15 évben.
2017. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Csííínosabb? Gondolom, hogy a helyesírással nyűgözted le őket.
2017. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

Vannak azért olyan nők is akiknek csak az kell de olyanok is akiknek nem az kell.


A probléma ott van, hogy sokaknak nincs nagy gyakorlatuk az udvarlásban, de a nők is hibásak egy kicsit mert hajlandóak túl hamar dönteni sőt sokan ha klub-ban diszkóban oda akarsz menni hozzá elrohannak, vagy csápolnak, hogy menj onnan, nem hadják, hogy egy normális szót szólj hozzá, nincs sokakba annyi jó érzés, hogy ha már elutasítanak azt emberileg tegyék... nehéz egy bocsi de nem mert ...ez vagy azt kimondani inkább megy a szemétkedés.... utána jön a rossz érzés és a nem merés önbizalomnak löttek egy időre .... nincs önbizalom nics gyaorlás és jön a lemaradás tapasztalatlanság gyakorlatlanság .

Persze ebből jön, hogy szerencsétlennek nézel ki a nő szemében még akkor is ha két bmw vagy ferrari áll a garázsodban.

Gyakorolni és próbálkozni kell addig míg elmúlik a félelem és az önbizalom hiány, és látsz valami eredményt.

Utána már könnyebb.

2017. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Én sem nézek ki különösebben jól, max. átlagos vagyok, és pénzem sem volt soha, viszont nekem is voltak szép barátnőim.

Azt viszont hozzá kell tennem, hogy rendkívül sok elutasítás ért, mire egy-egy lányt össze tudtam hozni. De komolyan, több száz nemleges válaszról beszélünk. Amikor összejött, akkor is szerencsém volt valami miatt (a lány szakításon volt túl, és pont időben "érkeztem", vagy ilyesmi).

Egyébként nem szoktam itt sírni. Egyedül azt írom le, hogy férfiként nagyon nehéz ismerkedni. A lány ismerőseim sokkal, de sokkal hamarabb bepasiznak, mint ahogy én összehozok egy kapcsolatot.

2017. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Nincs pénzed Andor?

[link]

2017. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, ha valaki szerint kizárólag a pénz és a külső számít, akkor miért nem fordítja minden ébren töltött óráját arra, hogy jobban nézzen ki és több pénzt keressen?
2017. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!