Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak itt sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak itt sokan hogy a nehéz barátnőt találni mert a nőknek a pénz és a külső számít amikor nekem pocakos átlag fizetéssel rendelkezők férfiként sose volt gond az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Nettó 160 ezret keresek ugyanakkor pocakos 171 centis pasi vagyok nem vagyok egy adonisz mégis mindig viszonylag hamar pár hónapon belül összejött egy kedves lánnyal kapcsolat, sose éreztem azt hogy a nőknek a gazdag helyes pasik kellenek meg ilyen baromságok, itt állandóan ezt hallom hogy milyen nehéz barátnőt találni. Ez miért lehet... sokszor gondolkozom ezen és nem értem hogy miért
2017. okt. 15. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Provokáció és trollkodás, azért.
2017. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Azért sírnak, mert nekik nem megy. Örülj a szerencsédnek!
2017. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Azért kérdező, mert kb.10 nőnél ilyen igényekkel találkoztak és emiatt a többi millió nőnek is ez kell Szerintük.
2017. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Mert túl magasra tették a lécet és a "bomba" nők nem érik be kevesebbel
2017. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Meg mert egyszerűbb a nőkre fogni, mint kicsit magukba nézni és rájönni, hogy mi is a baj velük... Kifogás az mindig van. Hajlam a változásra soha.
2017. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Mert egyszerűbb a másik nemre fogni a saját kudarcukat.

Ha nincs meg a kölcsönös szimpátia, jön a: "tuti a lóvé"

Ha valamit elszúrtak a randin: akkor is. :D

2017. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Tökös gyerek vagy, ennyi :D

Tényleg simán elég lehet egy jó duma, de az az emberek 90%-nak nincs. Utána jön a pénz meg külső mint preferencia.

2017. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet jól adod elő magad, tudsz a nők nyelvén beszélni-innentől kezdve-szinte mindegy hogy nézel ki.

Azok akik panaszkodnak, én is pl, én nem tudok nagyon szórakoztató lenni, és lekötni a nőket, és a külsőm sem ideális, vékony alkatú, kisebb hibákkal. Szóval kell lenni vmi plusznak, amiért kedvelnek.

2017. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

Egy kérdésre válaszolj kérdező. Van lakásod, illetve saját albérleted? Szülői támogatás?


Mert ha ezeket kivonjuk a képletből

Egy szobabérlő vagy egymás hegyén hátán lakó általánosabb állapotból indulunk ki a fiatal férfigeneráció tekintetében egyből más lesz az egyenletünk eredménye is.


De nem baj teljesen mindegy ki mit mond a tények magukért beszélnek.

2017. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Heart of Darkness ***** válasza:
76%
Soha nem gondoltam, hogy azért lenne nehéz barátnőt találni mert ahhoz kiemelkedően magas fizetés vagy pedig Ryan Gosling kinézett kellene. A legtöbb lány egy olyan férfit szeretne maga mellé aki lelkileg stabil és megvan vele a kölcsönös összhangja. (Bizalom, közös érdeklődési kör, vonzalom meg ilyen dolgok.)
2017. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!