Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha 33 évesen mér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 33 évesen mér öregszem és nem úgy néznek rám a nők, mint 5-7 éve? Legyek pofátlanul rámenős levakarhatatlan, amíg be nem adja a derekát az adott nő?

Figyelt kérdés
Megfelelően keresek, jól, elegánsan, de mikor kell, akkor sportosan öltözködöm. Arca is egész jó férfi voltam, de már megereszkedett az arcom (no pia, no tobac). Sportolok, jó alkatom is van. De én nem ráncosodom, hanem csúnyán ereszkedik le két oldalt az arcom, mint egy 40-esnek (a ráncosodás is jobb lenne). Sajnos egyre kevésbé néznek meg a nőt, bárhogy öltözködöm, bárhogy mosolygok. Mit tegyek? Legyek olyan, mint a legtöbb 30-as férfi ismerősöm, aki addig jár a nő nyakára, amíg az bele nem fárad az elutasításba (ha nincs pozitív jelzés)és igent nem mond? Mert nekik ez mindig bejövős nyerő taktika. Csak én nem vagyok ez a fajta, hogy minden lében kanál legyek és irtó vastag bőr legyen a képemen a durva nyomuláshoz. Nekik ez 5 ből 4 szer bejön, de nekem nem állna jól. Más megoldás?
2017. dec. 15. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És még a hajad is ritkul, igaz? :)
2017. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi idősen vagy ne a huszonévesek után kajtass, vagy juss el odáig az érzelmi érettségben, hogy komoly kapcsolatot, nem alkalmi szexet keresel
2017. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Egyrészt igen a nők azt szeretik ha rámenős vagy. Ha küzdesz értük, még ha mást is állítanak ez bejön nekik.

Másrészt nekem is ritkul a hajam. 24/f

2017. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Na ez egy átlagos 30as férfi, gyorsan magyarázza meg neki, mennyivel is javulnak az esélyei 30 felett, mert minden kiscsaj a harmincasokra van ráindulva.



Egyébként itt az ideje elmenni bőrgyógyaszhoz.


Nem, nem kell plasztika meg idegen anyag beinjekciózása(illetve nem feltétlen), viszont egy archámlasztás csodákra képes, de egy jó arckrém is sokat dobhat rajtad.


Kutakodj a neten, majd pedig konzultálj bőrgyógyásszal, mi az, ami neked még belefér.


Nem bírjuk a levakarhatatlan férfiakat.

2017. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Küldenél képet? Lehet beképzeled csak, hogy az arcod okozza a problémát. Meglehet túlontúl rágörcsölsz erre.
2017. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Én barátom 34 éves, rajta is látszik, hogy öregszik, de attól még jól néz ki. Kétlem, hogy az életkoroddal van a baj, vagy az ebből származó természetes változásokkal.


Az értelmetlen nyomulás nem célravezető, ha én nemet mondok, okkal teszem. Ha tovább folytatnád úgy vélném, hogy zaklatsz.


26N

2017. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekik is nemet mondanak es zaklatasnak veszik. De kesobb megkedvelik a ferfit
2017. dec. 15. 17:02
 8/12 A kérdező kommentje:
A hajam az egesz jo. Rendben van
2017. dec. 15. 17:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2017. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos az, hogy valójában is megkedvelnék a férfit. Szerintem jól teszed, hogy nem nyomulsz, mert mindkettőtöket csak kellemetlen helyzetbe hoznád.


Keress jó bőrgyógyászt és kozmetikust, és nézz utána, hogy milyen krémeket lehetne bevetni a ráncok ellen. 50-es nő ismerőseimet is úgy ki tudják "vasalni" (nem plasztikára gondolok) a kozmetikusok, hogy hihetetlen.

2017. dec. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!