Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a leginkább rámenős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a leginkább rámenős viselkedésű férfiak dobják leghamarabb a nőket, csajokat? Valóban jól ismerik ezek a férfiak őket, vagy csak a szájuk jár?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 16:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Mert sok a felszínes nő? Engem is csak a testemért akarna a 90%-uk. Én meg adom az álarcot, hogy gyökér vagyok, de közben szénné művelem magam az edzéseken kívül. Jó kis fricska a társadalomnak, had higgyék, hogy gyök vagyok. :D Nem győzöm szűrni a nőket. Nagyon sok tirpák nő van, ali értelmeset találni. De addig is dugok, akit tudok. :)
2015. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Még az értelmes nőket is szextartaléknak használjátok, hagyjuk már :D :D De azért köszi a választ.
2015. júl. 22. 16:56
 3/24 anonim ***** válasza:
Csak azokat használjuk szextartalékoknak akik nem valók másra, Cica.
2015. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

Miért? Azok dobják őket a leghamarabb? Én nem minden esetben ezt tapasztalom.

Azok a férfiak dobják hamar a nőt, rámenősségtől függetlenül, akik nem gondolják vele komolyan és ebben benne is van a válasz a miértre.

2015. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Miért a leginkább rámenôs férfiak kellenek a legtöbb nônek? Miért nem tudnak értékelni egy csendes férfit, aki valószínûleg jobban megbecsülné ôket?
2015. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de eddig talán csak az egyiket tudtam felhasználni.

Megkérem azokat, akik csak azt tudják írni, hogy de bezzek a nők is így meg úgy, azok inkább menjenek át egy másik kérdésre. Köszönöm.

2015. júl. 22. 17:28
 7/24 anonim ***** válasza:

miért ne? a nők jönnek mennek

az hogy megkapod amit akarsz az egy része a dolognak attól nem lesz fontos nem válik fontossá.Jön egy másik.

2015. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 LazyJones ***** válasza:
81%
Mert ők kapnak bármikor mást. Minek vesződjenek egy pillanatnyilag "tökéletlen" partnerrel, amikor csettintésre kapnak másikat? A nők buknak a rámenős, laza dumás srácokra. Szimpla kereslet-kínálat, szerintem ennyire egyszerű. Aki nehezebben ismerkedik, nehezebben ér el sikereket, legtöbbször jobban megbecsüli azt, ami (aki) van, és inkább próbálja meg rendezni a dolgait, mintsem átugrani egy új lehetőségre.
2015. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen megfogalmaztad :)
2015. júl. 22. 18:03
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, kinek az oldaláról ismered a történetet, de én azt tapasztaltam, a legrámenősebb pasik a legalkalmatlanabbak megbízható párkapcsolatra, ami miatt nagyon hamar lapátra is kerülnek. A saját ismeretségi körükben viszont ezt nagy flegmázásokkal körítve úgy adják elő, hogy ők dobták a nőt.. Persze ez a legrámenősebb nőkkel is ugyanígy van, kell fényezni az egót a népszerűségi indexért.
2015. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!