Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen előnyei és milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei és milyen hátrányai vannak ha barátnője van egy férfinak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 17. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Kinek hogy. Én, csak előnyét láttam mindig.
2017. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Én ugyan lány vagyok. De csak előnyét láttam. Nem volt hátránya. Ha lett volna az olyan mintha a barátom maga lett volna az aki valamiben hátrányt jelente nekem,mintha miattam valamiről lemaradnék,mintha ő hátráltatott volna valamiben, a céljaim eléréseben vagy mittudom én. Eh..nem vágom ezt. Buta egy kérdés :)
2017. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nem írom le a hátránykat, mert kapok a búrámra a hölgyektől. :D
2017. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Előnye.

- Lesz állandó szexpartnered. (Mindössze valszeg 100 X-ra csinálni ugyanazzal a csajjal már nem lesz akkora szám mint 1-nél. )


Hátrányai

- Soha nem lesz pénzed mer elkezdődik az ide menjünk oda menjünk, ezt fizesd azt fizesd játék.

- Mindig mindenbe belefog szólni és kb semmi privát szférád nem lesz.

- Készülj fel h felfogja túrni a gépedet.

- Ha valami nem úgy jön ki ahogy ő szeretné megy majd a hiszti.

- Elég nagy lesz a telefonszámlád.

- Minden Isten F....-t kommentálni fog. Ezt mér, azt mér, így mér, úgy mér....

- Nézz meg csak egy P fimet már kapod is az "Én nem vagyok neked elég jó ?" szöveget.

- Mindig fog neked + nem kívánt elfoglaltságot csinálni. Csak mert a nyúl szőrös.... Érted.


- Készülj fel rá h Karácsonytól kezdve a szülinapján keresztül majd fájhat a fejed h mit vegyél neki.

- Ha elfelejted a szülinapját, kegyelmezzenek neked az Istenek mert a csaj nem fog.

- A haverokkal való kimozduáloskat 90%-ra felejtsd el.

- Ha Videojátékozol.

- Gépet nem fogsz fejleszteni mert a csaj elviszi a pénzed meg tolja majd a hisztit h há mér veszel te új GPU-t ? Minek az ?

- Ha megunja h videojátékozol letöröl majd mindent és szerencsétlen PC-d repülni fog. Az ablakon , a kukába, v szét b....a egy 10 kg-s kalapáccsal.



És most lefognak pontozni az elvtársnők h egy szava sem igaz. Aha majd oda rakom a 60%-os válások mellé.

Ég veled testvérem.

2017. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4: Maximálisan egyetértek veled.
2017. dec. 17. 20:30
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
4-es. Kivanom neked akkor sose legyen parkapcsolatos. Es neked se kerdezo. Idiotak.
2017. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

" Kivanom neked akkor sose legyen parkapcsolatos."


Pont ezért kerülök szándékosan és zárok le MINDEN kapcsolatra való női próbálkozást.

De köszönöm elvtársnő, a jó tanácsot.

2017. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon individualis es nehez altalanositva valaszolni.


Az elönyöket most nem is sorolom, mert orakig irhatnam.

Hatranyok:

-Van, akit feltesz. Rossz erzes, amikor tudod, hogy olyan helyzetben van, ami nem veszelytelen, mint pl. egy hosszu utat vezet le egyedül stb.

-Tudod, hogy teged is feltenek. Lelkiismeretfurdalasod van, ha pl. ugy motorozol, mintha vadaszgepek üldöznenek.

-Meg illik hallgatni akkor is, amikor eppen nagyon nehezen koncentralnal mondanivalojara vagy egyaltalan nincs is kedved hozza.

-Biztosan van olyan baratja, hozzatartozoja, rokona akinek a puszta latvanya is irrital es megis illik elviselned tarsasagat.

-Az evek mulasaval egyre nehezebb fenntartani a szenvedelyt.

-Haj! Qrv4 sok haj! (hosszu haj eseten) Mindenhol! A lefolyoban! A ruhadon! A parnadon! A kocsidban! A TE HAJKEFEDEN IS! Az arcodban! A kajadban! ... Nincs olyan hely, ahol nem talalnal!

-Keptelenek a tusfürdök, samponok, balzsamok kupakjait visszacsukni. Amig nem az enyemmel teszi, annyira nem zavar, csak nagyon furcsalom. Meglepö hogy fel tucat lannyal eltem mar együtt (sokszorosaval pedig együtt töltöttünk egy vagy par ejszakat) es ez mindig feltünt. Van ellenpelda?

-"Mindjart! Mar csak 5 perc!" ... ami fel oraja hangzott el. (Ugyanezert azonban az en baratnöm is panaszkodhatna forditott esetben - gondolom, nem enyhitö körülmeny, hogy en ilyenkokr nem öltözködök/sminkelek, hanem hazaindulok valahonnan vagy motort bütykölök a garazsban.)

-Ha a baratnödnek szüksege van rad, mellette a helyed. Persze, tök hösies erzes teat fözni es gondosan betakarni. De, amikor gyogyszertarba mesz, szep az idö es hivnak a baratok, nagy a kisertes, hogy nagyon nagy kiteröt tegyel.

-Menstruacio. Tudom, sulyos lepontozasok következnek, de ez nekünk is kinszenvedes. nem csak együtterzesböl!

-Amikor felhaborodottan beszamol olyasvalamiröl, amiben igazabol neki nincs igaza. Az a dilemma, hogy együtterzöen, bologatva vegighallgatod vagy felvallalod az esetleges konfliktust, hogy segitsd szemelyisege fejlesztesenek es a felismeres rögös utjan.

-Amikor nem is tudod, hogy mivel is erdemelted öt. Ezt lehet igy is es ugy is olvasni... ahogyan lehet igy is es ugy is erezni. Egyik sem felemelö erzes.

-Kizarolagossag. A legtöbb egeszseges parkapcsolat alappillere. Nem flörtölhetek mas lanyokkal. Negativ esemenynek kell tekintenem, amikor velem flörtöl egy lany. Elöbb-utobb mindenkit probara tesz a kisertes. Egy pillanatnyi örömert tönkre lehet tenni sok ev boldogsagat.

2017. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es jogos. Bár én 30-as pasas vagyok, már szeretnék lassan családot. Csak láthatatlan vagyok a nőknél. Lehet jobb egyedül 40 éves koromig, bő 7 évig.
2017. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Rövidtávon alapvetően előnye van, ha nem akarnak egyből anyagilag lehúzni.


Hosszútávon viszont elég siralmas a helyzet. Egy stabil párkapcsokatban szinte törvényszerűen elhal a nők részéről a nemi vágy a párjuk iránt, ez ellen igazából semmit sem lehet tenni, viszont ezzel egyedijűleg egyre inkább előjönnek az állandó, idegesítő kötözködések, az élet minden területén. Ezt lehet még fokozni egy házassággal, amit a nők általában még kevesebb szex-szel jutalmaznak, cserébe turbó fokozatra kapcsolnak a veszekedések. Erről mesélhetnek a házas férfitársaink.

2017. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!