Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz feldolgozni azt, hogy valakinek nem lehet csinos és szép barátnője?

Figyelt kérdés

Hiába vagyok még huszonévesen szűz, annyira vágynék egy szenvedélyes szépségű, finom kisugárzású csinos érzéki lányra, hogy az hihetetlen. Azt se tudom elképzelni, hogy akiknek ilyen csaj nem adatik meg az életében (esetleg közben kevésbé szép barátnőjük van) azokat milyen érzés fogja el, amikor meglátnak egy vonzó csinos szépséget a pasijával. Ilyenkor vajon milyen gondolatok kavaroghatnak a fejükben? Én valahányszor meglátok egy szép csajt, mindig elszorul a szívem, mert tudom, hogy sosem lesz esélyem hasonló élményben. Annyira rossz érzés! Szeretném ha ilyen lányok ápolgatnák a lelkemet, simogatnának az ágyban:

[link]

[link]

[link]

[link]

Azokat kérdezném akik hasonlóan gondolkodnak mint én: Ti hogy tudjátok ezt feldolgozni?



2017. dec. 13. 23:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

"szenvedélyes szépségű, finom kisugárzású csinos érzéki lányra, "


Ők meg egy ilyen pasira.

2017. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Nincs megírva egyetlen sorskönyvben sem, ahogy a csillagokban sem hogy ne lehetne ilyen barátnőd.
2017. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%
Pont amennyire azt nehéz feldolgozni, hogy nem lehet sármos, jóképű, jó testű, odaadó, ragaszkodó pasim. csak ha én mondom ki ezt, akkor kb. élve elástok, hogy milyen ócska lotyó vagyok.
2017. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
23%

Könnyen feldolgozhattad mert magad mondtad ki gondolatban és most írásban is azt hogy nem lehet. Márpedig miért ne lehetne?

A 80-as években még híre-hamva sem volt az Agykontrollnak vagy Teremtő Képzelet vagy Vonzás Törvénye nevű fogalmaknak. Ennek ellenére akkor kamaszként ösztönösen, mint ha járás vagy evés vagy más hétköznapi cselekvés lenne, úgy alkalmaztam. A legszebb lánnyal képzeltem el magam amint boldog kapcsolatban vagyunk. Mindent elképzeltem amire vágytam. Aztán jött a meglepetés. Nem is akármekkora. Mert abba a városba kerültem fősulira ahol az a lány lakott. Megtudtam a lakhelyét, majd találkoztunk is. Szerelem volt első látásra. Rövidesen ebben a városban vettem lakást és a mai napig boldog házasságban élünk és van két szintén gyönyörű lányunk.

Vigyázz mire gondolsz mert valóra válik!!! Ha arra gondolsz amit a kérdésben leírtál akkor az is valóra válhat. Te döntesz. Miért a negatív dolgokat választod? Miért nem a pozitívakat?

2017. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%
A 2. és 4. nő nem érzéki természet, ez csak egy szexuális üzenetű fotó.
2017. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%

Szedd már össze magad könyörgöm.

Ha nem nullára értékelnéd magad és nem lennél ennyire rögeszmésen negatív pesszimista akkor talán kitágulna a világ az önsajnáló önbeteljesítő jóslataid helyett..


Még egy ilyen kérdés és kitiltattlak.. :D



F30

2017. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

"...akiknek ilyen csaj nem adatik meg az életében, azokat milyen érzés fogja el, amikor meglátnak egy vonzó csinos szépséget a pasijával..."


Pont ugyan olyan, mint mikor Gipsz Jakab és Gipsz Jakabné sétálnak velem szemben az utcán. Soha nem voltak a szó klasszikus értelmében vett "bombanő" barátnőim, de nem is igényeltem. Viszont nekem mind tetszettek, ennélfogva nem csorgattam a nyálam mások után.

2017. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%

"A 80-as években még híre-hamva sem volt az Agykontrollnak "


Ne írjunk hülyeséget kérem szépen. Az agykontrollt 1966-ban dolgozta ki José Silva, és a 80-as lvekben ott volt egy ilyen könyv szüleim könyvespolcán.

2017. dec. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
Te$ám akkora gyász vagy a szülőorvosod is feketébe volt, mikor születtél.
2017. dec. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%

Mindenkinek lehet szép és csinos barátnője. Nekem több is volt, pedig nem nézek ki túl jól, pénzem sem volt, meg semmi.


Személyiség, sok próbálkozás és még több szerencse kérdése. De korántsem lehetetlen.

2017. dec. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!