Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak jelen társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak jelen társkeresőn ha nem akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyetem és saját vállalkozás mellett nem sok időm van ismerkedni így kizárásos alapon maradt a Tinder. Elég sok match-em van és a nagytöbbséggel jól indul a dolog, elbeszélgetünk és érzem a kölcsönös szimpátiát is de amikor a személyes találkozóra kerül a sor akkor sokan elbizonytalanodnak és kihátrálnak. Akkor mégis mi értelme van jelen lenni ezeken az oldalakon?


Természetesen igényesen öltözök, adok a külsőmre és mellette sportos alkatom is van, így azt sem mondhatni, hogy azért mert igénytelen lennék.

22F


2017. dec. 17. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb lány csak egótuning miatt van fent társkeresőn. Élvezik a hízelgést meg a bókokat, de amúgy full beszariak.
2017. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, egotuning, és az unatkozás miatt, na meg hátha egy gazdag, izmos szőke herceg betalálja őket, vagy mr szürke
2017. dec. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát már ne haragudjatok de ugyanezt ellehet mondani a férfiakról. Nekem is sok matchem van. És kb 1 kezemen meg tudom számolni , hogy ki az , akivel normálisan lehetett beszélgetni , és értelmes volt ....egy ideig.

Nagyon ritka , aki tényleg ismerkedni akar és tesz is azért hogy megismerje a másikat. Én azt mondom ,aki komolyan gondolja a párkeresést ne egy tinderen próbálkozzon.

2017. dec. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akarnak ismerkedni, csak te nem nézel ki elég jól ehhez.
2017. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akarnak ismerkedni, csak nem veled.

Bocsi, de ha visszaírnak és randira is elmennek,akkor az azt jelenti, hogy az ismerkedésben benne vannak.

A randi viszont gondolom megváltoztat mindent, nem te vagy az akit keresnek. Pont.

Majd találsz olyat, aki szeretne veled lenni és második-harmadik-századik randira is elmegy veled.

Nem kell feladni, nem kell hibáztatni magad,vagy a lányokat. Nem illetek össze és kész.

Én is randiztam úgy sráccal, hogy az első randi után nem kértem több folytatást, nem olyan volt amilyennek elképzeltem.

Nemrég megkerestem ezeket a srácokat kiváncsiságból facebookon. Mindnek van kapcsolata.

Meg kell találni,akinek te vagy a tökéletes és kész.

2017. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3

Tettek már elég sokat, de megunták, hogy egy szavas válaszokat kapnak, vagy épp egyszer csak eltűnik a nő, így már nem fektetnek bele sok energiát.

2017. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Persze ezt maximálisan megértem és nem is várom el mindenkitől, hogy én legyek az esete. Igazából nem is ezzel van 'provlémám' hanem, hogy sokan amikor szóba kerül a randi akkor kihátrálnák. Már az első elött. Ez az egész igazából nem is érzelmileg hat rám, számomra ez nem egy csalódás hanem egyszerűen sajnálom az időmet rá mert amúgy sincs sok.


Különben a randikkal nincsen gond. Nagyon ritka amikor az első randin véget ér a dolog. Ellenben nem feltétlen komoly párkapcsolatot keresek. Persze ez is lehet az egyik oka már az első randi elkerülésére, de se kiírva nincs és említeni sem szoktam a randi elött mert sosem lehet tudni. :)


Különben én is csak az egotuningra tudok gondolni.

2017. dec. 18. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek a fajta netes társkeresők a létező legfelszínesebb dolgok. Amik ráadásul eleve azt sugallják, hogy ige elég csak felregisztrálnod, és a sült galamb a szádba fog repülni. És akik felregisztrálnak oda, azok javarészt ezt is várják, hogy majd hopp, lesz valaki egyik pillanatról a másikra, aki maximálisan első látásra lenyűgöző, és helyből körülrajongja. Ez által pont a lényeg veszik el: a személyiség. "Á, én jobban szeretnék egy sötétebb hajút, ezt most passzoljuk". 2-3 üzenetváltás alatt meg nem igazán lehet megismerni a másikat, még csak felszínesen sem.
2017. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 na itt van a probléma,azt gondolod hogy ha egy lány így viselkedett akkor biztos a másik is így fog. Csak hogy ez nem így működik mivan ha jön egy olyan lány , akivel ellehet normálisan beszélgetni és próbál tenni az ismerkedésért. Eldobod mert azt gondoltad hogy ő is csak olyan mint a többi.
2017. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!