Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a baromság hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy ha egy férfi több nőre nyomul az nem jó? A nők se egy férfival beszélgetnek pl társkeresőn?

Figyelt kérdés
mért,hogy kéne csinálni,egy férfi rá ír egy nőre a nő le carja,a férfi meg nem ír már senkire hanem elmegy szerzetesnek?igaza van strómennek.........
2017. dec. 16. 12:55
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%

Ha én elkezdek beszélgetni egy férfival, nem fogok mással szinkronban dumálni.

Egy részt mert az a valaki felkeltette az érdeklődésem, másrészt nem fektetek energiát meg 3 másik beszélgetésre.

Persze lehet egyedi eset vagyok. A jó ég tudja. Gusztustalan ha valaki több vasat tart a tűzben. Főleg ha már randira is sor kerül. Ha kiderül, hogy a srác ezt csinálja, azonnal elköszönök. Ha nem biztos abban, hogy meg akar ismerni, akkor ne húzzuk egymás idejét.

2017. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
33%
Szokásos valóságtól elszakadt kettős mérce. Nem kell tudniuk a nőknek, hogy több nőnél is próbálkozol, és nem is kell érte lelkiismeretfurdalást érezned, mert ők úgy is több pasit tesztelgetnek egyszerre, ne legyenek illúzióid.
2017. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

most nézem egy 54 éves nő adatlapját:


Elvalt vagyok, lanyommal elek, imadok utazni, olvasni, a termeszetet jarni. Nem szerelmet keresek mar, csak egy tarsat, akivel mindezt megtehetem...



Akit keresek

48 - 56 éves férfi, 175 - 204 cm, 76 - 90 kg, barátkozás, ismerkedés

Nem dohanyzo, min. 185 cm magas, sportos, szeret utazni, szereti a termeszetet. Nem erdekel mit fejezett be, mert nem a vegzettseget nezem, hanem magat az embert. Legyen becsuletes, oszinte, szavanak legyen jelentosege, lehessen ra szamitani.



Személyes adataim

Alkat:162 cm,

2017. dec. 16. 13:02
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Én például férfiként nem tudok egyszerre több nővel ismerkedni.... De van akinek ez megy. Mindenki csinálja úgy ahogy neki jó.
2017. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
95%
#1 pontosan, nagyon ritka egyedi eset vagy. Én is ilyen vagyok férfiban, mert gátlásos vagyok, és rosszul érzem magam ha több vasat tartok, de ez nem jó, ez egy hiba, próbálom lrgyőzni ezeket a gátlásokat, hiszen a gátlástalanság az igazi siker titkamsajnis :(
2017. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, vagyok, mint az első. Ha valakivel ismerkedek, akkor csakis ő érdekel, más nem.

Ez tapasztalataim szerint a férfiakra jellemzőbb, hogy több vasat tartanak a tűzben. Több fiútól pont azért ment el a kedvem. Nekem kell az érzés, hogy én kellek és nem egy vagyok a sok közül, aki épp összejött.

2017. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
#3: Mi a gondod?
2017. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Mi a gondod?


162 cm-es a nő de a férfi nála 185-től kezdődik,itt meg jön a duma hogy 50 felett is lehet nőd ha addig nem volt mert addig a nők leadják a szintet lazí lavór szerint

2017. dec. 16. 13:07
 9/46 anonim ***** válasza:
87%

Nem azzal van a baj, ha több nőre nyomul. Azzal vana baj, hogy mindegyikkel ugyanúgy teszi.:DDD


Egyszerűen 3 üzenetváltás után egyértelmű annak, akinek egy csöpp esze is van, hogy az illető figyel rá, vagy csam tolja a sablont és igénytelenkedik meg dumáltatja. Aki 50 nővel beszél, az mindenkinek benyög egy sziamizut és várja rá a választ. És ha vissza is ír mondjuk a nők fele, akkor sem lesz ideje párhuzamosan 25 igényes, személyre szabott beszélgetést folytatni, hacsak nem munkanélküli és az egész napja pötyögéssel telik. Bár sokan még 5 nővel sem bírnak egyszerre, ott is marhára érezni, ha az illetőnek fingja sincs, hogy kivel hol tartott, csak rövidkélet válaszol valami felszínes alja retekről (már bocsánat, csak elegem van az ilyen idiótákból).


Én sem tudok 10 pasival egyszerre normálisan beszélni. Mikor online akartam ismerkedni, akkor is volt 1, max 2, akire figyeltem és pontosan emlékeztem mindenre, akit írtak, fel tudtam venni a fonalat, a többinek én is csak pár szót írtam, nem igazán voltam ott fejben a beszélgetéseinknél. Aztán vagy elmaradoztak, vagy komolyabbra fordultak azok. Személyesen is maximum 10-12 emberrel tudom tartani úgy a kapcsolatot, hogy az nem rokonom, nem barátom, de tudom pontosan, mit mondtak nekem, milyen emberek, hogy viselkedtek velem és csak így tudok érdemben beszélni velük és ha találkozunk, nem azt kérdezni, hogy mi újság, hanem anno arra, amit mondtak, visszacsatolni, hivatkozni, és ott folytatni a beszélgetést. És ez is már nehéz, pedig velük nem randira megyek, hanem spontán ismerősök. A többieknél meg már vissza kell kérdeznem, hogy jól emlékszem, hogy te mondtad ezt vagy azt, vagy neked tetszett múltkor ez vagy az...


Nem kell elmenni szerzetesnek, de normális ember (hosszútávon főleg) érzi, mikor kap egy összehányt sablon moslékot és mikor érdekli valóban a másikat. ;)

2017. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed sarkított.Természetes,hogy amennyiben ráírsz egy nőre és az nem válaszol, ne vonulj szerzetesnek.

DE: ha ráírsz egy nőre, az válaszol, szimpatizáltok, találkozót beszéltek meg, ami össze is jön, aztán jön a következő tali, akkor már ne nyomulj másik nőre.


Szerintem ez mindkét nemnél az ismerkedés szintjéig megengedett a többszál. Írhatsz több nőnek, akár pár levelet is válthatsz Velük, de ha a továbbiakra is sor kerül, akkor már a találkozóig maradj annál az egynél, aztán ha nem folytatódik, mehet a következővel az ismerkedés.

2017. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!