Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves lány vagyok, de valahogy egy ideje nincs szerencsém párkapcsolat terén.. Exemen is nehezen léptem tùl, de valahogy senkivel sem akar összejönni. Magányosnak érzem magam, általában nem tartanak csùnyának, de komoly kapcsolatot sem akarnak.

Mi lehet a gond velem?


2017. dec. 18. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi gond nincs vele, ahogy senkivel sincs. Mindenki különböző, mindenki számára más a jó. Az viszont problémás, hogy magadban keresed a hibát és magadat hibáztatod, mert ez kihat minden cselekedetre az életedben, és lehúzza a kisugárzásod. Szóval egy dolgot tudok tanácsolni; ne hibáztasd magad, ne keresd önmagadban a hibát. Csak még nem találtad meg az embert, aki hozzád illene, de ez nem jelenti azt, hogy bármi gond lenne veled.
2017. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én átérzem a dolgot, de ez nem feltétlen a te hibád, csak a huszonéves pasik közül azok, akikkel szívesen járnának a nők, nem nagyon akarnak megállapodni. Nekem mindig akadna olyan, aki járna velem és a tenyerén hordozna, de azok mindig ilyen papucs pasik, akikbe soha nem tudnék beleszeretni. Nehogymár én legyek a határozottabb fél...csak hát az igazi férfias pasik meg mindig csak szexre mennek, legalábbis ebben a korosztályban. De nem szabad feladni, vagy megalkudni, majd jön olyan, aki mindenben megfelel :) Szeresd magad, legyél magabiztos, add önmagad. És ne keresd görcsösen, mert azt is megérzik, csak sodródj az árral.

21L

2017. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled. Lehetséges, hogy még érzelmileg nem is vagy " alkalmas" egy kapcsolatra. Jó tanács: békélj meg magaddal, a helyzettel és ne akarj görcsösen kapcsolatot.. .és gondold át Buddha mondását: "a fű nő magától"
2017. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugi. Én is pont ugyanolyan cipőben járok mint te. Pedig mindent megteszek. Ha szeretnél írj.
2017. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hármas ez elég rossz tipp, a vége lehet az is, hogy mivel nem csinál semmit, eredménye sem lesz és egyszercsak 50 évesen rájön, hogy mivel semmit nem tett a te nihilista tanácsod miatt és akkor már késő lesz és valószínűleg fiatalon meghal, mint a legtöbb agglegény és vénlány. (Kivéve akik olyan szervezetekben találják meg magukat, mint a szerzetesrendek, de ezzel most ne számoljunk)
2017. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Félreértettél...nem azt akartam mondani, hogy 10-20 évig ne csináljon semmit, hanem most ne essen pánikba, na akarjon görcsösen valamit. Tisztújító le belülről, gondolkodjon. Nem vagyok nihillista, már megbocsáss. Buddha sem volt az amúgy...
2017. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nihilista jelentése

Az az ember aki sem a társadalmi értékekben, sem a törvényekben, sem a lét értelmében nem hisz.

Na ezek pont nem jellemzőek rám.

2017. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, azért 24 évesen még nem késtél le semmiről, csak van egy rosszabb időszakod. Ne görcölj ezen, ne akarjál mindenáron "összejönni" valakivel, mert attól csak rosszabb lesz.
2017. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7


Akkor rossz kifejezés volt. Fatalista volt az a hsz inkább. Nem szeretem az ilyet, hogy ne tegyünk semmit, majd valahogy úgyis jó lesz magától vagy majd vezet a sors, Mindenható Erő, Isten-Allah-Jahve-Jehova-Krisna-Ganeesa-Shiva-Buddha és nekünk elég csak kivárni.


Ha valaki nem ismerkedik egyáltalán, az magányos marad. Csak a filmben és könyvekben vannak sors-szerű "véletlen" találkozások amik szerelemmel zárulnak. A valóságban ilyen nincs. A valóság sokkal kegyetlenebb, ha csak úgy élsz, semmi jó nem fog veled történni.

2017. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én is hasonló cipőben járok, csak 25 éves férfiként kicsit nehezebb.

Nem vagyok csajozós típus, egyetemre járok, hamarosan végzek, így ritkán kerülök bármiféle kapcsolatba nőkkel.

Szerintem 24 évesen még egyáltalán nem kell izgulni, majd megtalálod az igazit.

Légy őszinte, kedves, aztán alakul valahogy...

2017. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!