Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokkal jobb a személyiségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobb a személyiségem, mint a legtöbb szép lánynak, mégse kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Miért, ha elvileg nem csak a külső számít? A kevésbé vonzó férfiak miért nem érik be egy "szintjükön lévő" nővel?

Annyira alázatos lettem az undorító kinézetem miatt, hogy bárki jól járna velem, aki el tudna tekinteni a rondaságomtól. Ráadásul folyamatosan fejlesztem magam.

Hogy találjam meg a páromat?


2017. okt. 13. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En szep vagyok es a szemelyisegemre sincs panasz. Ahogy millio ilyen lany letezik meg, a kozhiedelmekkel ellentetben a szep lanyok tobbsege is normalis. Neked nincs jo szemelyiseged, ha ezt igy ki tudod jelenteni hasrautesszeruen, hogy marpedig te sokkal jobb vagy. Csak egy ontelt csunyasag vagy.
2017. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
csúnya lány nincsen is
2017. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
*legtöbb, nem MINDEGYIK. Tudsz olvasni?
2017. okt. 13. 23:19
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Miből gondolod, hogy bárkinél is különb vagy, ha így mások fölé helyezed magad?
2017. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
3# Lenyegtelen, legtobb vagy mindegyik, mert mindketto hamis allitas lenne. Tartom magamat az elso valaszomhoz.
2017. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Ez ilyen.
2017. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a személyiségem is pocsék, csak unatkozom.
2017. okt. 13. 23:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Most jön, hogy még fiú is vagy:D


Sok múlik a környezeten is, mert mondjuk ha állandóan otthon ülsz akkor ki és hol szeressen beléd?

Vagy ha mondjuk elsőre kicsit beképzeltnek tűnsz mások számára akkor neked kell teperni amíg tényleg megismernek.

2017. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A legrosszabb ***** válasza:
100%

Ennyiből nekem simán lejött, hogy borzalmas a személyiséged. Folyton meg akarsz felelni mindenkinek, aztán meg mégse akarsz megfelelni senkinek, aztán vihorászva leszarod az egészet, s minden tök happy, majd végül bőgsz egy sort emiatt, hogy mekkora szerencsétlen vagy. Lelkileg, érzelmileg totál instabil vagy, nincs fix véleményed, nincsenek nézeteid, mindig idomulni akarsz, aztán meg kikéred magadnak, bevágod a durcit, utána meg megint alkalmazkodsz, majd újra kitombolod magad valami hülye ürüggyel.


Talán még jól is nézel ki, erős gyanúm van rá, sok faszinak bejöhetsz, de a magatartásoddal, a viselkedéseddel, az attitűdöddel minden srácot elriasztasz magad körül.

2017. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt bóknak veszem, még soha senki nem mondta, hogy jól néz(het)ek ki. Így látatlanban és teljesen alaptalanul is jól esik.
2017. okt. 13. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!