Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Terveznél komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terveznél komoly kapcsolatot olyan lánnyal, aki az anyjával él?

Figyelt kérdés

22 éves, csinos lány, dolgozik. Együtt lakik az anyjával (65), aki egyedül nem boldogul. Anyagilag sem tudja magát fenntartani a nyugdíjából és az egészsége is egyre gyengébb, tehát nem tudja magára hagyni. Vagy te költözöl hozzájuk, vagy együtt közös lakásba.

Így, hogy együtt kell élned az anyóssal, gondolkodnál komoly kapcsolatban?

Mekkora hátrány? Mintha gyereke lenne?



2017. dec. 18. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Csak is olyannal, akinek nincs is anyja.
2017. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi idősen még én is otthon laktam, bár nekem nem kellett támogatnom senkit, csak most.

Ideig-óráig nem lenne gond, aztán keresnék valami más megoldást a problémára. Biztos nem csak ez az egy lehetőség van.

2017. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Felelősséggel nem tudom megmondani. Ismerni kellene a szitu, illetve inkább benne lenni. Egy biztos , én voltam fél évig a lányához rettentően ragaszkodó anyukával hétvégenként, de nem bírtam, szakítás lett belőle, de az egy eset....
2017. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Egy ideig oké, de éveken át sok lenne, hogy nincs nyugis terünk élni egymással. Átmenetileg oké, de csak akkor, ha csendes, elvonulós az anyós jelölt, nem minden lében két kanál.
2017. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Hat nekem ez para lenne. Az hogy esetleg anyagilag tamogatni kell, meg neha ranezni az ok, de egyutt lakni no way. Bar az ex anyosomat komazom, jo arc. Igaz, csak 49 eves es nem laktunk egyutt.
2017. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Egy kapcsolat két emberről szól, nem 2+1-ről. Így indítani az együttélést? Semmi pénzért nem tenném.
2017. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem kell erőltetni a privátokat, nem én vagyok a lány.
2017. dec. 18. 11:49
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen szituációt csak egy módon tudnék elképzelni:

Kertes ház, TELJESEN elszaparált, külön lakrész a kedves mamának.

Persze csak akkor ha jól ki lehet jönni vele, nem az a mindenbe beleszóló, magánéletet kiherélő tipusú "kedves" mamma.

2017. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A néni ahogy idősödik, úgy igényel egyre több felügyeletet. Kicsit kezd szellemileg is leépülni. Tehát az nem játszik, hogy egyedül lakjon bárhol. Nem csak eleinte élne veletek, hanem élete végéig.

Az állapotából adódik, hogy egyre nehezebb a természete.

2017. dec. 18. 11:55
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Aha. Simán terveznék
2017. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!