Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatot kizárják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot kizárják a szex kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Többször találkoztam már a gyakorin azzal, hogy az emberke (legyen az férfi, vagy nő), nem megy bele szex kapcsolatba, mert komolyat akar?

Nem igazán értem. Az hogy van szexkapcsolatod miért zárja ki hogy komoly kapcsolatod legyen?

Nekem jelen pillanatban van szexpartnerem, de amint olyan lánnyal találkozom, megszűntetem a szexpartnert.

Ti hogyan vélekedtek erről?

Esetleg nem úgy vonzza be az ember? Vagy mi?

30F



2017. nov. 8. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők az érzelmeket helyezik előtérbe,nem a bhaszást.
2017. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Ne gyakoribol indulj ki.

Élőben, élesben a való életben mindenki máshogy viselkedik, mindenki mást tart szem előtt, mint pl gyakorikerdesek.hu-n.

2017. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A párommal anno csak szex kapcsolatunk volt, aztán komolyra fordult a dolog.

Szerintem hülyeség csak azért lemondani egy kötetlen szex kapcsolatról, mert valaki az "igazira" vár.

2017. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem se a gyakorit vedd alapul.

Itt úgy vannak vele, hogy egy szexkapcsolat teljes mértékben kizár minden érzelmet. Szóval mintha robotokként összejárnátok szexelni majd mentek az utatokra vagy mint az egyik kutya a másikkal úgy csináljátok és semmi több. Közben meg sok lány itt inkább van egy vacak kapcsolatban ahol már ugyancsak nincsenek érzelmek egyik oldalról, de már szex sem. De az komoly kapcsolat. :D

2017. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem kérdező hogy miért nem mélyíted el a jelenlegi szexkapcsolatodat? Abból is lehetne komoly nem?
2017. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy zárják ki. A szex kapcsolat nálam annyit jelent, hogy átmegyek a csajhoz, dugunk aztán kész. Kielégülök és tovább állok.

A komoly kapcsolatnál el viszem néha a nőt, ide oda, de persze ettől még nem állnak le a szexkapcsolatok más nőkkel, az kéne még...


Túl sok a dögös nő, hogy az ember egy mellé száműzze magát.

2017. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Számomra a szex két emberre tartozik, ergo nem feküdtem le a férjem előtt senkivel, semmi miatt, mert rá vártam. Szerencsére ő is így gondolkodik, így ez csak a kettőnk dolga. :)
2017. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam kizárja. Bár én tuti nem vagyok komplett. Utóbbi évben több olyan emberbe is belefutottam, akik csak szexet akartak semmi több míg én kapcsolatot kerestem (nem mentem bele). Egy idő után annyira lerombolta az önértékelésem, hogy én csak arra kellek mindenkinek, hogy most már még inkább nem tudnék belemenni, ha akarnék sem. Ha kapcsolatot szeretnék először magammal kell kibékülnöm, de hogyan békülhetnék ki magammal, ha közben engedem, hogy valakik csak a testemet használják, mert több nem kell nekik belőlem. :D Valami ilyesmi az indok. Persze, lehet máshogy működik, ha az ember tud olyan aggyal gondolkodni, hogy ez csak erről szól, ez csak kölcsönös örömszerzés...stb.. nem ítélek el senkit..:)
2017. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenki másként gondolja, csinálja. Kinek mi a jó, mit is akar.

Kinek, mi fér bele, mit szeretne pótolni a szexkapcsolattal.

Nálam, azt jelenti, aki ezt csinálja, érzelmileg kiégett személy. Mikor kiderült a menyasszonyomról, azonnali hatállyal kirúgtam. Érzelem nélküli sivár nő, nem való hosszú távra.

2017. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag nem zárja ki, hogy szexkapcsolatban legyen és mellette keressen egy komoly kapcsolatot. Jártam úgy, hogy a pasi akivel a kapcsolat volt megismerkedett egy lánnyal és amikor randizni kezdtek mi befejeztük. Viszont ha úgy érzem, hogy komoly kapcsolatot akarok, mert magányos vagyok, hiányzik egy társ akkor nem megyek bele szexkapcsolatba. Próbáltam, de csak sokkal rosszabb lett, végig úgy éreztem hogy engem nem akar egy pasi se igazából, csak szexre vagyok nekik jó, nem is érek többet... Lelkileg eléggé hazavágott, pedig volt előtte is szexkapcsolatom, akkor nem éreztem ilyen nyomorultul magam. Ha komolyat akarok akkor az érzelmek hiányoznak, a szerelem. Az érzelmek nélküli szexxel meg csak még jobban érzem a hiányát.
2017. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!