Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi oka lehet annak, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, ha valaki ilyet ír?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival netes társkeresőn. Azt írta nekem viszont, hogy neki még nem volt barátnője, aki érdemes lett volna arra, hogy ő bemutassa őt a szüleinek, illetve ahol él, ott nem akar megszégyenülni, hogy ő bárkit csak úgy hazavisz a szülői házba.
2017. dec. 18. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Titkolnivalója van:

a) vagy a környezetet szégyelli, ahonnan jön

b) felesége vagy komoly kapcsolata és/vagy gyerekei vannak

2017. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva fogalmam sincs, mert én össze se jönnék olyannal, akit nem mutatnék be a szüleimnek. Minden vagy semmi, nincs középút.
2017. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy teperj, hogy majd te melto lehess az urasaghoz es anyukajahoz 😂. Szanalmas luzer.
2017. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kellene.

Elsősorban miféle hülyeség, hogy egy férfi megszégyenül a falu előtt, ha nővel megy haza?

Mitől tart, hogy erkölcstelennek fogják tartani, vagy mi a fene?

Ha belegondolok, hogy mi is vidéken élünk, de nálunk átjáróház van a fiaink miatt. Nincs nap, hogy ne jönnének barátok, barátnők, csak haver csajok és a kutya nem foglalkozik velünk.

Nagyon fura, begyöpösödött, szűk látókörű s..ggfejet sikerült kifognod, akinek a családja és a környezete is ilyen.

Úgy vezeti elő, mintha herceg Esterházyak lennének, akikhez ki kell érdemelned a lehetőséget, hogy fogadjanak.

Pattintsd le időben, ne generálj magadnak gondot, nem véletlenül van egyedül!

2017. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Villogni akar a csajával a faluban. De ha bemutatni szégyell is, dugni azért még jó lennél.
2017. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Csóró.
2017. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Amit az elsö valaszolo ir, nekem eleg logikusnak tünik. Miert a lepontozas? Indokolna valaki?


Egyebkent en is arra következtetnek, hogy rejtegetnivaloja van. Ha valakivel kapcsolatban vagyok es szeretem, akkor örülök, hogy megismerjek (es megkedveljek) azok az emberek, akik fontosak nekem. Egyebkent az is lehet, hogy egyszerüen nem volt meg baratnöje (vagy olyan komoly), akit bemutathatott volna, de nem akarja bevallani. Függetlenül az indoktol, kicsit gaznak tartom a szitut.


Meg gazabbnak pedig azokat a billentyübetyarokat, akik nem kepesek megfogalmazni egy ellenvelemenyt vagy akar csak valaszolni a kerdesre, de nyomkodjak szigoruan, amivel nem ertenek egyet.

2017. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, az nem sok jót ígér, ha barátnő kell neki, épp csak szégyelli a család, meg a "falu" előtt.
2017. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a csávó egy lúzer. Mellesleg kik a szülei és a "falú", hogy bárkit is megítéljenek külső alapján?

Meg "érdemes"?


Most vagy kamuzik a csávó, vagy egy lúzer aki az anyja szoknyáját nem ereszti.


Ha nekem írta volna ezt én biztos, hogy ott hagytam volna a fenébe. Nekem két párkapcsolatom volt. De két randi után már bemutattak a szülőknek. Jó nem azt mondom h azonnal de szerintem ez durva kijelentés volt rád nézve.


Ja és a lepontozók hűtsék le magukat. :P

2017. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!