Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nem használt ki? Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem használt ki? Mért nem szeretett mért jó ez neki akinek nincs önbizalma se annak mért irkod még ilyet ez normális?

Figyelt kérdés
Akkor nem de nem is talalkozunk :) Vele van sex le is szop cici is van. Szep csaj is szoke kek szemu nagy cicije van. Kedves is felesbe voltunk kajalni vissza is akarta adni a penzem. Fizete a buszomat is. Sutot fozot nekem. Anyaek nem szolnak bele ugy mint nalad egyutt is aludrunk. Es meg helyesnek is tart jarni akar velem. Nagyon szep kis csaj. Mindent meg tesz ertem. Mondta is baj ha el kebyestetlek es boldoga akarlak tenni? :) Szoval nekem te nem kelesz veled Csak a priblema van

#szex #szerelem #gyűlölet #önbizalomhiány #párkapcsolat.szerett #düh.önértékelés
2015. jan. 12. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek fuss neki megegyszer. xD :)
2015. jan. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kihi? Nem érteni.
2015. jan. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
R.I.P. magyar nyelv.
2015. jan. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Azt a k.rv.!Inkább megfejtem a barlangrajzokat!
2015. jan. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos, hogy megpróbáltad. Csak mi sajnos nem értjük.
2015. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez valami szanszkrit találós kérdés?
2015. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eper-répa-barack ***** válasza:
Mi vaaan??
2015. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!