Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez akár egy bántalmazó kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akár egy bántalmazó kapcsolat kezdete is lehet, ha összejönnénk?

Figyelt kérdés
Nem nem találkoztunk. A volt barátnőjéről lekicsinylően ír, szerinte régen csinosabb volt, már nem az, illetve szerinte megcsalta, meg zavarta az, hogy előtte kikkel járt. Mindig megkérdezi hogy mit csináltam, hol voltam, meddig voltam oda, mettől-meddig mit csináltam, mit fogok csinálni, amíg nem beszélünk. Ha már 1 órát nem beszélünk, azt írja hogy ideges volt, és aggódott értem. Meg mindig marasztal hogy még beszéljünk massengeren.
2017. dec. 18. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már erősen kontrolláló viselkedésnek tűnik, túlmegy a szimpla érdeklődésen. Nem jósol semmi jót, az fix.
2017. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, de ki tudja? Mindenesetre, betegesen féltékenynek tűnik.
2017. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem is jól érzed.

Ha ezt csinálja találkozás nélkül...

Hát... Nem biztos, hogy ebbe jobban bele kéne menned.

2017. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelemhiányos, kapcsolatfüggő, önbizalomhiányos. Az is sokat árul el, hogy valaki hogy beszél az exéről a háta mögött. Egy szavát sem hinném el, inkább gyorsan lezárnám.
2017. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, alapszabály, hogy egy kapcsolatban a személyiség csak "durvább" lesz idővel.

Párkereséskor alapesetben mindenki a jobbik arcát mutatja. Majd kapcsolatban jobban önmaga lesz. Ez normális, és ha így is elfogadják egymást a felek, az a tökély.

Na de gondolj bele, hogy ha valaki így nyit, az hova tart majd 1 év múlva, ha nem fűti a szerelem....? Lehet a pincében találod magad bezárva.

Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot, írj neki egy velős lezáró levelet és tiltsd le mindenhonnan.

2017. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már 1 órát nem beszélünk, azt írja hogy ideges volt, "


Nincs neki semmi dolga? Ez erősen beteges. Biztos nem beszélgetnék vele.

2017. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!